Zahrajte si Flat Out Formula s duchem závodníka

Publikováno 12. 3. 2014

Program Formula One vám nabídne jedinečný zážitek týmové spolupráce. Čas při bleskovém závodu jen letí a v servisním boxu vás polije horko. Světová reklamní agentura DDB nedávno vyzvala svoje lidi, aby vyzkoušeli svoje schopnosti v závodě Flat Out Formula One ve městě Macau.

Příprava a plánování

Teambuildingová akce začala tím, že každý tým dostal úvodní leták s plánky, jak narýsovat, označit a nařezat jednotlivé díly formule 1 z kartonu. Týmy se s nadšením pustily do vytváření dílů (kokpitu, motorové komory, levého a pravého panelu, prahů, kapoty, nosu a předních a zadních křídel).

Stavba – rozvoj týmového ducha

Po zhotovení jednotlivých dílů bylo potřeba nasadit na osy hlavního podvozku kartonová kola. Pak už jen stačilo vyzkoušet díly systému řízení nasazené na přední ose a zbývalo už jen jediné – parádičky! Každý tým si vyzdobil svoje auto různými závodními materiály, balónky a logy DDB. Vše působilo dojmem jednoty, týmového ducha a pocitu úspěchu, což týmy přesně potřebovaly pro následující závod.

Závod – soutěž týmů

Po přehlídce a krátkém shrnutí následovala série ostrých závodů. Po příjezdu do servisního boxu se vyměnili řidiči a celý tým musel otočit formuli o 180 stupňů, aby mohla vyjet z boxu a pokračovat v závodu. Právě tady docházelo k ziskům a ztrátám času podle toho, jak se týmy dokázaly zorganizovat, aby pracovaly efektivně, a motivovat k úspěchu. Do finále se ovšem dostaly pouze dva týmy a na stupně vítězů pak jen jeden.

Šťastný zákazník

Program Flat Out Formula One je unikátní a inovativní teambuildingová akce zaměřená na konečné vítězství, do které zapojí úplně všichni. Od stavby modelu přes dekorace, povídání a vlastní závod můžete přímo cítit, jak ožívá týmový duch, a závěrečný závod je pro všech zúčastněné nezapomenutelným zážitkem.“Geok Pin Tan, finanční ředitel, DDB Worldwide Ltd.

Pro další informace o programu Flat Out Formula One klikněte sem

Všechny případové studie