Barkitecture

Postavte a okrášlete boudu pro psa

1 - 2 hodin
Uvnitř a venku
Konkurenční/Založené na spolupráci
30 - Neomezené

O

Každý tým dostane sadu nářadí a stavební materiál a musí co nejlépe využít čas a prostředky, které má k dispozici, a navrhnout a postavit unikátní psí boudu. Poté týmy absolvují sérii soutěží, při kterých mohou získat bonus například za nátěr nebo provedení terásky.

Když je hotovo, uspořádá se výstava finálních výtvorů. Vítěze určí svým čichem pes z místního útulku. Další ceny lze udělit za „nejkreativnější boudu“, „nejsilnějšího týmového ducha“ apod.

Výsledky učení

Týmy musí dobře odhadnout schopnosti každého jednotlivce a uplatnit svoje dovednosti v projektovém řízení, aby stihly boudu navrhnout, naprojektovat, postavit a ozdobit
ve stanoveném čase a s omezenými zdroji.

Výsledky společenské odpovědnosti podniku

Psí boudy postavené vašimi týmy pak můžete věnovat spolkům zabývajícím se adopcí psů nebo je prodat v aukci, jejíž výtěžek bude věnován psímu útulku.

Nezbytný projektový management zajistil, že byl každý zapojen a soustředil se na nejbližší úkol. Lidé využívali své různorodé dovednosti od práce se dřevem až po kreativní dekorace. Byla to skvělá zábava! Každý se těšil z toho, že jeho snaha byla vynaložena za dobrým účelem.

Metlife

Vyžádejte si cenu