Toy Factory

Výroba hraček pro znevýhodněné děti

2 - 3 hodin
Uvnitř
Založené na spolupráci
10 - Neomezené

O nás

Podívejte se, jak jednotně budou vaši kolegové spolupracovat na řízení výrobní linky a napínat svůj talent, aby dokázali vyrobit dost hraček pro znevýhodněné děti.

Ať už jde o zahajovací program konference nebo o program přímo na pracovišti, Toy Factory představuje nový a flexibilní přístup k teambuildingu, který podporuje ducha komunity.

Týmy dostanou pytel se směsí různých dřevěných dílů a jejich úkolem je jednotlivé součásti sestavit a vyrobit sortiment kvalitních dřevěných hraček. Celým procesem je provádí trojrozměrné nákresy s nejrůznějšími typy hraček.

Důležitá není jen výsledná kvalita; úspěch se v programu Toy Factory měří i podle toho, zda se týmům podaří dodržet časový limit. Aby týmy udržely krok, musí spolupracovat.

Ve fázi plánování musí tým identifikovat součástky, řídit pracovní postup, převzít osobní odpovědnost a vytvořit výrobní linku. Následuje kontrola kvality a potom zbývá jen hračky kreativně ozdobit ve firemních barvách (pokud si to zákazník přeje).

Druhá fáze vyžaduje pohotové systematické myšlení, protože týmy dostanou za úkol vytvořit zajímavé vzdělávací hry, při kterých se vyrobené hračky budou používat. Na neformálním finálovém setkání může každý tým vystoupit na pódium a předvést svoji unikátní aktivitu, při které maximálně využijí potenciál svých hraček.

Hračky a herní propriety pak budou věnovány místní charitě, škole nebo dětskému domovu.

Výsledky učení

Vytvořit efektivní výrobní linku a systém kontroly kvality, aby byl zákazník spokojen – o to přeci jde v reálném světě. Nestačí jen dobře znát technické problémy, na které zákazníci naráží; vyrobené hračky především musí ocenit vaši skuteční zákazníci – potřebné děti.

Výsledky společenské odpovědnosti podniku

Program Toy Factory vznikl se zvláštním zřetelem na sociální odpovědnost. Další aktivity z oblasti sociální odpovědnosti najdete na naší stránce o sociální odpovědnosti; klikněte na tlačítko dole a projděte si uvedené odkazy na teambuildingové programy.

Zobrazit teambuildingové aktivity pro sociální odpovědnost

Related Testimonial

Díky za doporučení Toy Factory. Nejen, že jsme se naučili více o spolupráci a změně našeho přístupu k zákazníkům, no všichni jsme event ukončili s pocitem, že jsme udělali něco, abychom rozesmáli děti v nouzi. Faktor skvělého pocitu pro náš tým.

WWT

Vyžádejte si cenu