AIESEC Dávání

Publikováno 4. 4. 2015 autorem Stuart Harris

AIESEC (Association Internationale des Étudiants en Sciences Économiques et Commerciales) organizuje mezinárodní výměnu studentů a programy stáží jak pro ziskové, tak i pro neziskové organizace. Team Building Asie se může pochlubit podporujícím partnerstvím s mezinárodní organizací mládeže AIESEC a byli pozváni, aby uspořádali unikátní program se sociálním dopadem v den jejich eventu.

Dávání s Rags to Riches

Jako partner ze sítě Catalyst Global, v Team Building Asie jsme to viděli jako perfektní příležitost spustit team-buildingový program Rags To Riches. Tento program povzbuzuje delegáty k tomu, aby vraceli zpátky komunitám, ve kterých pracují, a zároveň recyklovali nechtěné věci. V tomto případě se rozhodlo, že se najde kreativní způsob, jak doručit použité oblečení místní charitě a zároveň vytvořit team-buildingovou příležitost pro AIESEC tým.

Co se v ten den stalo?

Náš kreativní tým transplantoval Ripples logo na velkou plachtovinu ve formě unikátní matice, která pak od delegátů vyžaduje, aby umístili oblečení na předurčená místa. Tato obrovská spojující a komunikační výzva, ve které lidé spolupracují na tom, aby složili, uspořádali a vyměnili oblečení tak, aby sedělo s různými znaky v logu a sedí perfektně k barvám. V různých fázích týmlídři dávají nápomocné příkazy, aby uspořádali 3-D texturované logo a vyprodukovali kus výstavního umění, které je unikátní pro AIESEC.

Splnění požadovaných výstupů

Významné znaky zahrnují siluetu Hong Kongu, nejprominentnější je Bank of China a taky dva Ripples znaky nalevo a napravo na logu. Po schůzi na téma efektivní práce týmu a dopad na místní komunitu bylo oblečení darováno Armádě spásy, která jej následně distribuuje do jejich množství poboček v rámci Hong Kongu.

Všechny případové studie