Rags To Riches

Vytvořte si logo z recyklovaných materiálů

1 - 3 hodin
Uvnitř a venku
Založené na spolupráci
20 - Neomezené

O nás

Program Rags To Riches je zábavná aktivita na podporu sociální odpovědnosti, která vám umožní odvděčit se svojí komunitě a zároveň recyklovat nechtěné věci. Při přípravách vaší konference vám pomůžeme uspořádat mezi delegáty sbírku oblečení a jiných „kvalitních“ věcí.

Potom týmy musí začít rychle navazovat kontakty a vzájemně komunikovat, aby z darovaných věcí dokázaly vytvořit logo (nebo jiný zvláštní obraz) obrovských rozměrů. Při svojí práci se týmy řídí unikátní matricí, podle které umisťují darované věci do předem určených oblastí.

Program Rags To Riches lze uspořádat jako krátkou jednorázovou akci nebo rozdělit do více oživujících sezení během přestávek v konferenčním programu. Na konci se naskýtá ideální příležitost ke společnému fotografování, protože každý chce oslavit společnou kreativitu. My potom zorganizujeme rozvoz všech darovaných věcí do vybraných nadací.

Výsledky učení

Rags To Riches vytváří unikátní, naplňující a dávající zkušenost pro Váš celý tým. Rags To Riches povzbuzuje účastníky, aby více mysleli na recyklování nechtěných věcí, které by jinak byly odloženy či vyhozeny. Při eventu, který mobilizuje celý tým, tým dává a tvoří, čím dokazuje, že týmová práce má opravdu smysl, a to jak pro vás, tak i pro svět kolem.

Výsledky společenské odpovědnosti podniku

Program Rags to Riches vznikl se zvláštním zřetelem na sociální odpovědnost. Další aktivity z oblasti sociální odpovědnosti najdete na naší stránce o sociální odpovědnosti; klikněte na tlačítko dole a projděte si uvedené odkazy na teambuildingové programy.

Zobrazit teambuildingové aktivity pro sociální odpovědnost

Related Testimonial

Rags To Riches je vysoce zábavná aktivita, která pozbuzuje delegáty k tomu, aby si mezi sebou vytvářeli vazby, zatímco se cítili skvěle díky dávání. Výhra pro každého!

World Event Organisation

Vyžádejte si cenu