Konkurenční duch

Soustřeďte pozornost a vytvořte individuální vlastnictví cílů celého týmu.

competitive spirit

Konkurence vede k tomu, že lidé dělají věci nejlépe, jak umí, co je pohání k úspěchu, no taky to může vést k toxické, na egu postavené mentalitě, která podkopává a ničí týmové cíle a firemní kulturu.

Kompetentní manažeři prodeje vytvářejí vítěznou a proaktivní kulturu. Vybírají oblíbené, no konkurenčně a na úspěch orientované jedince a asistují jim při pochopení toho, jak si v porovnání se svými kolegy vedou. Vytvářejí prostředí, které jedince vyzývá k tomu, aby spolu soupeřili. Aby vždycky dělali věci tak, jak nejlépe umí, no se slobodou vystoupit ze své komfortní zóny a pracovat na svém osobním rozvoji snahou o dosahování vyšších a vyšších cílů.

Zajištění konkurenčního prostředí je zdravé, zaměřuje pozornost a vytváří individuální vlastnictví větších cílů celého týmu. Najděte způsoby, jak povzbudit jednotlivce k tomu, aby spojili své osobní cíle s cíly společnosti. Oslavujte úspěchy týmu, stejně jako individuální úspěchy. Povzbuzujte jednotlivce, aby sdíleli své osobní a profesní cíle se skupinou, aby se mohli navzájem vidět jako jednotlivci, oslavovat navzájem své úspěchy a věděli, jak si vzájemně pomáhat k dosáhnutí společného cíle.

Team-buildingové aktivity jsou skvělým způsobem oživení konkurenčního prostředí a přinesení zábavných výzev do firemní kultury.

Podívejte se na tento výběr populárních programů.
Potřebujete pomoc při rozhodování? Hledáte něco jiného?

Spojte se s námi

Related Articles