Win It In A Minute

Herní TV show

30 minut - 2 hodin
Uvnitř a venku
Konkurenční
10 - Neomezené

O

Program Win It In A Minute je inspirován herními TV show a je nabitý vzrušením a napjatými momenty; týmy soutěží v různých – i bizarních – minutových úkolech.

Když moderátor vyhlásí nový úkol, vybere každý tým člena, který je pro daný úkol nejvhodnější. Úkoly jsou zábavné a zajímavé a otevřený formát hry zaručuje, že se každý zapojí, aniž by se musel bát, že bude úplným středem pozornosti.

Program je zábavný, ale má i další přínosy v podobě zlepšení komunikačních dovedností v týmy, práce na týmové strategii a zlepšení pracovní morálky týmu, protože jeho členové se lépe poznají mimo běžné pracovní prostředí.

Moderátoři během programu aktualizují bodové hodnocení na nástěnce, aby týmy neustále věděly, jak si vedou. K dispozici jsou i některé další úkoly a bonusové aktivity, které týmům umožňují získat body navíc a aby program neztrácel tempo.

Výsledky učení

Win It in a Minute je zajímavá, energetická a zábavná hra. Má taky fantastické benefity pro schopnosti týmové komunikace a rozvíjení týmové strategie. Bylo prokázáno, že když se členové týmu navzájem poznají mimo pracovního prostředí v uvolněné atmosféře, zvyšuje to individuální morálku. Výzvy jsou zábavné a inkluzivní a otevřený formát zajišťuje, že je každý povzbuzován k účasti.

Vyžádejte si cenu