Crescendo

Naučte se za hodinu hrát jako orchestr!

30 minut - 2 hodin
Uvnitř
Založené na spolupráci
16 - Neomezené

O nás

Crescendo je nová úprava našeho populárního teambuildingového programu Orchestrate. Na rozdíl od programu Orchestrate vyžaduje Crescendo pouze jednu místnost a trvá jenom hodinu, takže je ideální pro nabitý konferenční program a omezený rozpočet.

Náš unikátní koncept přináší skvělé výsledky i přes to, že účastníci nemají z dřívějška žádné zkušenosti s hudbou. Naši instruktoři přidělí členům týmu jeden ze dvou klasických smyčcových nástrojů: housle nebo violu. Poté je rychle naučí základům hry a nacvičí s nimi jejich part ve speciálně napsané skladbě. Na závěr zahrají obě sekce celou skladbu společně s doprovodnou nahrávkou.

 

Proč Crescendo?

Řada organizací se nechá ubít každodenním stresem; problémy pak nabývají na vážnosti kvůli špatné komunikaci a radost z práce postupně mizí. Když pak tým absolvuje zábavnou a kreativní teambuildingovou akci jako Crescendo, může udělat velký krok k tomu, aby tyto problémy s pracovním nasazením a komunikací napravil.

Hudební teambuildingové aktivity umožňují týmům vyzkoušet si interakce v novém kontextu, který je navíc zábavný a kreativní. Nový kontext, jako třeba právě tento, může znovu nastartovat porouchanou dynamiku mezilidských vztahů. Program Crescendo kromě toho umožní vašemu týmu překonat zdánlivě nemožný problém, a to vše díky společnému úsilí, které pomáhá znovu stmelit a rozvinout pouto mezi lidmi.

Program Crescendo lze s úspěchem nasadit mezi body konferenčního programu nebo jako večerní program. Jde o ekonomicky dostupnou a přitom elegantní teambuildingovou aktivitu, na kterou vám stačí jedna místnost a která nenaruší ostatní program a přitom zaručuje skutečný účinek.

Kvalitní hudební výsledek je zaručen. Obraťte se na nás ještě dnes a dejte svému týmu příležitost zažít tento zcela unikátní teambuildingový program.

Výsledky učení

Naučit se hrát klasickou hudbu za pouhou hodinu, to dokáže málokdo; dobře spolupracující tým to ale zvládne. Na neustále se měnícím trhu je velmi důležité, aby členové týmu byli schopni rychle přizpůsobovat svoje dovednosti a role a udržovat tak efektivitu celého týmu, aby byl schopen rychle a efektivně reagovat. Právě to a ještě leccos navíc přináší program Crescendo, jehož účastníci žasnou nad tím, co dokázali v tak omezeném čase.

Related Testimonial

Hledali jsme něco unikátní a silné. Objevili jsme to díky Crescendo. Transformovalo naše myšlení a demonstrovalo, jak je s absolutním soustředěním možné dostat se až za hranice toho, co si myslíme, že je možné!

Ericsson

Vyžádejte si cenu