Crescendo

Naučte se za hodinu hrát jako orchestr!

30 minut - 2 hodin
Uvnitř
Založené na spolupráci
16 - Neomezené

O nás

Crescendo je nová úprava našeho populárního teambuildingového programu Orchestrate. Na rozdíl od programu Orchestrate vyžaduje Crescendo pouze jednu místnost a trvá jenom hodinu, takže je ideální pro nabitý konferenční program a omezený rozpočet.

Náš unikátní koncept přináší skvělé výsledky i přes to, že účastníci nemají z dřívějška žádné zkušenosti s hudbou. Naši instruktoři přidělí členům týmu jeden ze dvou klasických smyčcových nástrojů: housle nebo violu. Poté je rychle naučí základům hry a nacvičí s nimi jejich part ve speciálně napsané skladbě. Na závěr zahrají obě sekce celou skladbu společně s doprovodnou nahrávkou.

 

Proč Crescendo?

Řada organizací se nechá ubít každodenním stresem; problémy pak nabývají na vážnosti kvůli špatné komunikaci a radost z práce postupně mizí. Když pak tým absolvuje zábavnou a kreativní teambuildingovou akci jako Crescendo, může udělat velký krok k tomu, aby tyto problémy s pracovním nasazením a komunikací napravil.

Hudební teambuildingové aktivity umožňují týmům vyzkoušet si interakce v novém kontextu, který je navíc zábavný a kreativní. Nový kontext, jako třeba právě tento, může znovu nastartovat porouchanou dynamiku mezilidských vztahů. Program Crescendo kromě toho umožní vašemu týmu překonat zdánlivě nemožný problém, a to vše díky společnému úsilí, které pomáhá znovu stmelit a rozvinout pouto mezi lidmi.

Program Crescendo lze s úspěchem nasadit mezi body konferenčního programu nebo jako večerní program. Jde o ekonomicky dostupnou a přitom elegantní teambuildingovou aktivitu, na kterou vám stačí jedna místnost a která nenaruší ostatní program a přitom zaručuje skutečný účinek.

Kvalitní hudební výsledek je zaručen. Obraťte se na nás ještě dnes a dejte svému týmu příležitost zažít tento zcela unikátní teambuildingový program.

Výsledky učení

Naučit se hrát klasickou hudbu za pouhou hodinu, to dokáže málokdo; dobře spolupracující tým to ale zvládne. Na neustále se měnícím trhu je velmi důležité, aby členové týmu byli schopni rychle přizpůsobovat svoje dovednosti a role a udržovat tak efektivitu celého týmu, aby byl schopen rychle a efektivně reagovat. Právě to a ještě leccos navíc přináší program Crescendo, jehož účastníci žasnou nad tím, co dokázali v tak omezeném čase.

Related Testimonial

Hledali jsme něco unikátní a silné. Objevili jsme to díky Crescendo. Transformovalo naše myšlení a demonstrovalo, jak je s absolutním soustředěním možné dostat se až za hranice toho, co si myslíme, že je možné!

Ericsson

Team Assessment Tool Logo

Team Assessment Tool

Tento produkt se ideálně hodí pro řízenou poradu po události. Chcete-li zlepšit učení a učinit tuto aktivitu ještě smysluplnější, ukončete svou zkušenost s naší jedinečnou účelovou aplikací. Použití přizpůsobeného rozboru Team Assessment Tool přinese trvalé výsledky a kvantifikovatelné výnosy, podpoří týmovou soudržnost, individuální osobní růst, rozvoj dovedností, a tím podpoří výkon. Zjistěte víceVyžádejte si cenu