Zábavná Robot Revolution s fotbalovou tematikou

Publikováno 29. 11. 2018

EY Asia-Pacific hledala zcela nový a vzrušující team-buildingový zážitek. Aktivita by se uskutečnila jako součást jejich dvoudenních schůzek, které se budou konat v hotelu W v Bangkoku pro tým 50 vedoucích delegátů. Tématem akce bylo „Jak být SKVĚLÝ BUDOVATEL pro BUDOUCNOST!“ Team-buildingová aktivita technologického týmu Robot Revolution, ve které týmy sestavují roboty a závodní dráhy a poté soutěží v závěrečné týmové výzvě, byla vybrána pro tento den.


Klíčové cíle

  • Budování důvěry
  • Hlubší vztahy
  • Zlepšená komunikace
  • Dívání se dopředu


robot team building with EY


V daný den

Po dvou dnech plných schůzek se delegáti EY po obědě vrátili do zasedací místnosti hotelu W v Bangkoku. Zde objevili stanice pro budování robotů a kreativní materiály pro budování kurzů rozložené na svých stolech. Stručná kontextualizace světa robotiky a jejich role „SKVĚLÝCH BUDOVATELŮ BUDOUCNOSTI“ určila scénu. Týmy se poté přihlásily ke stavbě robotů a budování zkušebního kurzu. Dva až tři členové týmu sestavili každého robota podle podrobných grafických pokynů na dodaném iPadu. Po dokončení použili iPad k programování a ovládání robota.

Jeden po druhém, týmy dostali přístup do arény, aby si prohlédly konečnou závodní dráhu. Museli si ji zapamatovat a zopakovat. S tímto kurzem replik, provozovali zkušební jízdy kolem závodní dráhy. Zásadní bylo efektivní plánování, křišťálově jasná komunikace a zaměření na detaily. Týmy závodily se svými roboty kolem závodní dráhy.

Jakmile byl závod kompletní, týmy ozdobily své roboty jednoduchým dekorativním prvkem v barvách EY. Stejně jako fotbalový dres označovaly tým každého robota. Poté se shromáždili v aréně, aby si zahráli robotický fotbal.

robot team building with EY

Výsledek

Robot Revolution byl velký úspěch. Aktivita s jasným cílem, avšak v uvolněné atmosféře, povzbudila účastníky k rozvoji jejich komunikačních dovedností. Díky zábavné sdílené zkušenosti umožnila skupině rozvíjet hlubší vztahy a budovat důvěru.

Všechny případové studie