Robot Revolution

Stavba robotů a jejich programování pro plnění řady výzev

1 - 3 hodin
Uvnitř
Založené na spolupráci
6 - Neomezené

O nás

Týmy reprezentují skupinu výzkumníků, kteří mají za cíl sestavit a naprogramovat robota, který vytvoří základ pro nový standard COBOTS (spolupracující roboti, kteří komunikují s lidmi ve sdíleném pracovním prostředí. Toto je v kontrastu s jinými roboty, navrženými pro autonomní fungování nebo s omezeným vedením). Týmy pracují s myšlenkou na prestižní cenu za technologii Robel Prize.

Týmy jsou při tvorbě robotů kreativní. Dále je připojují pomocí Bluetooth. Každý tým si vybírá ze škály robotických akcí, dostupných pro výběr něčeho, čeho mohou dosáhnout v rámci časového rámce, co splní požadované výstupy. Následují podrobné 3D, 360° pokyny, které lze nalézt v aplikaci Robot v sadě Robot Revolution team. Používají kódovací menu "Blockly", aby přivedly svůj výtvor k životu. Velké finále je vysoce energická výzva, která poskytuje zábavný a vzrušující pohled.

Výsledky učení

Stavba robota je skutečně zajímavý a obohacující proces učení. Členové týmu se společně baví při práci na tomto tvůrčím procesu.

Rozhodnutí o tom, jaké úkoly bude robot vykonávat, zlepšují společnou tvorbu rozhodnutí a efektivní komunikaci. Zvládání více úloh při programování specifických pohybů vyžaduje efektivní management zdrojů a delegování. Individuální silné stránky, které jsou základem týmové dynamiky, jsou testovány při účasti na této zkušenostní učební aktivitě.

Aplikování neustálého soustředění s důrazem na detaily je důležité při zaměření se na celkové cíle projektu a vyhýbání se mentalitě vytváření uzavřených skupin.

Fyzické distancování

physical distancing

Fyzické distancování

Tato aktivita může být navržena tak, aby dodržovala pokyny pro fyzický distancování. Upravujeme program, abychom se vyhnuli herním materiálům a letákům, které je třeba předávat mezi účastníky. A vyhněte se všemu, kde se musíte dostat příliš blízko k ostatním lidem! Naši zkušení facilitátoři tam budou, aby provázeli vaše účastníky celým zážitkem a zajišťovali, že kromě dodržování protokolu sociálního distancování je každý účastník zapojen a má příjemný zážitek z učení. Spojte se s námi a zjistěte, jak můžeme přizpůsobit tuto zkušenost pro fyzické distancování a váš tým.

Vyžádejte si cenu