Global Festival Game

Zábava na letním hudebním festivalu!

1 - 2 hodin
Uvnitř a venku
Konkurenční/Založené na spolupráci
12 - Neomezené

O nás

Týmy představují skupinu přátel, kteří se chystají na letní hudební festival. Tato herní aplikace vede podle GPS týmy k „podiím“, které jsou umístěny kolem jejich místa setkání. Global Festival má 7 různých hudebních pódií, z nichž každé je zaměřeno na jiný hudební žánr. Při příchodu na každé místo spustí aplikace řadu výzev, musí řešit hádanky, vytvářet fotografie a videa z „festivalových momentů“ a také zjišťovat fakta na podpůrných webových stránkách festivalu. Vyhrává tým, který má na konci nejvíce bodů.

Výsledky učení

Global Festival Game vyvolává vzpomínky a konverzaci v týmech a tím rozvíjí vazby. Fáze hry povzbuzují účastníky, aby přezkoumali a zdokonalili své dovednosti a postupy při řešení problémů. Tím, že se naučí efektivně shromažďovat a sdělovat informace, vidí návratnost jejich zlepšování, protože získávají body pro svůj tým a znalosti o hudebním průmyslu. Omezený čas a zdroje testují týmovou dynamiku a vyzývají je, aby byli kreativní a hledali příležitosti. Každá zóna umožňuje přidělení úkolů konkrétním členům týmu, aby mohli naplno využívat své silné stránky pro celkový prospěch týmu.

together apartVzdálené - Hybridní - Z více míst

Tato aktivita byla navržena pro týmy tváří v tvář, vzdálené, hybridní a týmy na více místech. Pokud váš tým pracuje z domova, v různých regionálních pobočkách nebo v různých zemích, zeptejte se nás na vzdálenou nebo hybridní verzi této aktivity. Spojte se s námi a zjistěte, jak můžeme přizpůsobit tuto zkušenost vašemu týmu.

Vyžádejte si cenu