flat out afloat

Členové Shangri-La Hotel Group se zaměřili na týmovou práci

Publikováno 3. 12. 2017

Jako součást dvoudenního programu se členové Executive Committee ze Shangri-La Hotel Singapore zúčastnili aktivity Flat Out Afloat, organizované společností Team Building Asia. Instrukce zněly šíleně - použitím dodaných plánů měly týmy označit a vyřezat kartonové části a poskládat je do dvoučlenné lodě, která se bude plavit a vydrží závody!

Skutečná týmová práce byla nezbytná pro rozdělení úkolů a přidělení odpovědností. Konstrukce lodě zahrnovala vytvoření přídě, trupu a korby. Tyto byly potom spojeny s různými kartonovými vsuvkami a dvě trojúhelníkové výztuže byly použity na zpevnění lodě.

Po dokončení konstrukce lodi ji tým musel obalit do plastové plachty, aby byla voděodolná. Bylo třeba dávat pozor na výztuž trupu mezi přídí a korbou tak, aby byla plachta napnutá a nevytvářela odpor ve vodě.

Lodě pak byly dekorovány logy Shangri-La, slogany a dalšími týmovými inspiracemi a kreativitou. Po týmovém debrífingu o komunikaci, motivaci, kreativitě a inovaci, se vydali na pláž na závody!

Tam se zúčastnili série napínavých závodů, kde každý tým dostal příležitost závodit alespoň dvakrát. Všichni pocítili smysl pro týmového ducha a kamarádství, což z této aktivity udělalo skutečně odměňující zážitek. Vítězný tým byl odměněn.

"Jaký skvělý event! Náš tým skutečně dobře spolupracoval ve Flat Out Afloat tak, aby dosáhl neskutečnou týmovou práci!"

Michael Cottan, viceprezident, Shangri-La Hotel, Singapur

Všechny případové studie