Blockbusters

Vytvořte zajímavý filmový trailer pro zvýraznění klíčových zpráv.

2 - 4 hodin
Uvnitř a venku
Konkurenční/Založené na spolupráci
8 - Neomezené

O nás

BlockBusters vyzývá účastníky k tomu, aby přeložili poselství vaší společnosti do dynamických, pozornost poutajících filmových trailerů, které budou něčím speciální a zachytí význam problému. Týmům je poskytnuta sada rekvizit, vytisknuté návody, které vysvětlují technické aspekty vytváření traileru a tablet s digitální šablonou, který má pevné prvky; soundtrack, držáky pro média, jako i prázdné názvy, ke kterým musí napsat scénář. Toto zajišťuje, že finální video má vysokou kvalitu a vypadá profesionálně. Jejich výzvou je však udělat jej relevantním a odhalí, že to chce prozíravost, plánování a expertní provedení, jako i skvělou sebedůvěru! Každý tým obdrží jiné téma a toto zajišťuje širokou varietu na konečném promítání na eventu.

Výsledky učení

BlockBusters odzrcadluje reálný svět tvorby filmů s přísnými časovými termíny, vysokými očekáváními a tlakem na produkci. Účastníci se učí, že jasnost a soustředění pomáhají kreativnímu procesu a dělají provádění komplexních úkolů mnohem jednodušším. Mnoho různých rolí; technické, psaní či hraní vyžadují skvělou různorodost schopností a osobností a týmy tak musí přesně spravovat své lidské zdroje. Někdy musí vyplnit role, i když v týmu není nikdo, kdo má očividně požadovanou silnou stránku.

Fyzické distancování

physical distancing

Fyzické distancování

Tato aktivita může být navržena tak, aby dodržovala pokyny pro fyzický distancování. Upravujeme program, abychom se vyhnuli herním materiálům a letákům, které je třeba předávat mezi účastníky. A vyhněte se všemu, kde se musíte dostat příliš blízko k ostatním lidem! Naši zkušení facilitátoři tam budou, aby provázeli vaše účastníky celým zážitkem a zajišťovali, že kromě dodržování protokolu sociálního distancování je každý účastník zapojen a má příjemný zážitek z učení. Spojte se s námi a zjistěte, jak můžeme přizpůsobit tuto zkušenost pro fyzické distancování a váš tým.

Related Testimonial

Nedokážeme si představit vhodnější aktivitu, která by lépe vystihovala téma naší výroční konference.

Bank Yahav, Israel

Vyžádejte si cenu