Týmy oslavily čínský Nový rok

Publikováno 8. 2. 2018

Jako součást oslav čínského Nového roka společnost Kingfisher angažovala Team Building Asia na zorganizování tematické oslavné team-buildingové aktivity. Kreativní, hudební a taneční team-buildingový zážitek, Dragon Squad byl ideálním výběrem!

Co se stalo v daný den?

Tým z KSO Hong Kong byl rozdělen na dvanáct týmů a byl skutečně angažovaný. Vytvořil, postavil a dekoroval obrovského draka. Pak draka oživil energickým a symbolickým dračím tancem pro štěstí a majetek v novém roce.

dragon dance hong kong kso


Po krátké prezentaci o důležitosti draků v asijské kultuře začali účastníci skládat hlavu a ocas této obrovské kreatury. Oči, řasy, zuby a pohyblivé čelisti byly přilepeny a pak byly této mýtické kreatuře přidány barvy a unikátní flair na obohacení osobnosti.

Reprezentanti všech týmů, kteří byli zodpovědní za výběr hudby a vytvoření tanečních pohybů, se zúčastnili sady hudebních a choreografických workshopů. Týmoví lídři zajistili, že členové týmu byli během dračího tance v souladu. Oceněno bylo nejlepší vystoupení a nejlepší dekorovaný drak.


"Dragon Squad je skvělá team-buildingová aktivita, která zajistí skutečnou angažovanost a sladění týmů."
- Valerie Cussenot, Generální ředitelka KSO, Hong Kong
Všechny případové studie