Gerard Crowley

Gerard Crowley

Ředitel Team Challenge Company

LinkedIn

​Gerard Crowley je jedním ze dvou ředitelů v Team Challenge Company, jedné z popředních společností v oblasti korporátního team-buildingu, týmového rozvoje a je držitelem licence Catalyst team-buildingových programů ve Spojeném Království.

Gerry se narodil v Carlowu, studoval pohostinství a řízení podniků v Belfastu a měl dlouholeté zkušenosti s prací v oblasti sportu a volného času ještě před tím, než v roce 2001 založil společnost Team Challenge Company.

Dovednosti Gerarda jsou vhodné pro rozvoj týmu s profesionálními, celosvětově uznávanými akreditacemi, jako jsou rozvojové programy Belbin a Myers Briggs. Identifikace problémů a efektivních řešení umožňuje Gerardovi být tak úspěšným výkonným koučem, který pracuje s velkými a malými korporátními skupinami v celém Spojeném Království. Jeho schopnost identifikovat silné a slabé stránky jednotlivců mu umožňuje úzce spolupracovat s klienty při dosahování osobních a profesních rozvojových cílů zaměřených na vytváření vysoce výkonných týmů.

Gerard také neustále investuje do vlastního týmu, který zabepečuje příležitosti pro postup zaměstnanců na všech úrovních společnosti. To, co ho odlišuje od ostatních ve svém oboru, je jeho unikátní styl vedení a schopnost inspirovat lidi svou vizí úspěchu a odhodlání jej dosáhnout; pro sebe i pro lidi kolem sebe.

Gerard, nadšenec zdraví a fitness, absolvoval mnoho týmových a individuálních výzev, jako je například maraton v Belfastu, Three Peaks Challenge a 120 km trek přes Arktický kruh se svým spolu-ředitelem v opravdové bitvě s přírodou. Podařilo se jim vysbírat více než 10 000 £ pro Cancer Research UK.