tina katrina kaber

Tiina-Katrina Kaber

Ředitelka Catalyst Estonia, EnterTrainer a rozvoj

LinkedIN

Provozování operací Catalyst v Estonsku, podpora místních a mezinárodních společností v jejich úsilí o dobře fungující, šťastné a ambiciózní týmy.

Tiina-Katrina je tak trochu jako narkoman rozvoje. Je fascinována všemi věcmi, které se týkají učení a růstu. Se zkušenostmi v oblasti formálního a neformálního vzdělávání, CSR a event managementu našla jedinečný způsob, jak přinést společnostem hodnotu. Tiina-Katrina, kombinující zajímavé a skvěle přizpůsobené produkty Catalyst s koncepty managementu změn a neurovědy ve vzdělávání, je schopna poskytovat školení a akce, které skutečně vedou týmy k produktivnější fázi spolupráce.

Kladení správných otázek a stanovení jasných cílů umožňuje silnou spolupráci s klienty, což často vede k více partnerství, než pouhé poskytování služeb.

Zvědavá osobnost Tiiny-Katriny se ukazuje ve školeních, kde skutečnými hvězdami jsou účastníci, kteří přinášejí své vlastní jedinečné soubory zkušeností, znalostí, nápadů a otázek na stůl. Nebo spíše na podlahu, protože většina školení v Catalyst Estonia se neuskutečňuje za stolem, ale v plném akčním režimu kombinovaném se správným množstvím informací, analýz a zpětné vazby.

Mezi její klienty patří Swedbank, Coca-Cola, Ericsson, BDO, Deloitte, Paulig, Ipsen Pharma atd.