alexandra pett

Alexandra Pett

Zakládající ředitelka, Eventology, Kanada

LinkedIN : Alexandra Pett

Zakládající ředitelka Eventology Kanada se specializací na event management, kreativní návrh eventů a školící strategii.

Alexandra zapojuje týmy pomocí učení, motivace a zábavy přes 15 let a pracovala v široké škále odvětví, pro společnosti včetně Barclaycard, Bell Canada, Schneider Electric a Bayer. Původně ze Spojeného Království, Alexandra pomohla stovkám popředních britských společností se získáním měřitelných školících a rozvojových programů, manažovala různé týmy v rámci Evropy a dodávala inspirativní a zábavné eventy pro jednu z prémiových team-buildingových a školících společností ve Spojeném Království.

Po přestěhování se do Kanady v roce 2008 si Alexandra všimla mezeru na trhu pro vysoce interaktivní a měřitelné team-buildingové aktivity, které nabízí úplné porozumění unikátním kulturním a obchodním potřebám v Kanadě. Z toho se zrodilo Eventology.

Čerpáním z vlastních zkušeností, rozsáhlým cestováním a prací s množstvím různých kultur Alexandra pochopila složitosti, které je potřeba v kanadském multi-kulturním pracovním prostředí zvládat.

Articles by this Author