První Orchestrate! V Americe

Publikováno 11. 3. 2017 autorem Alexandra Pett

Nedávno byl vůbec poprvé na západní polokouli společností Eventology Catalyst Canada představen Orchestrate!, teambuildingový event od Catalyst Global, který mění jednotlivce na plný Orchester za pouhých 90 minut.

Společnost Eventology je nadšená, že může ve spolupráci s Tom Lee Music představit úspěšné zorganizování svého Orchestrate! eventu – poprvé, co by tento průlomový teambuildingový program uskutečněný v Americe.

Jen za 90 minut se 350 lidí, vedených mistryní Edette Gagné a jejím týmem, bez potřeby jakýchkoliv předešlých hudebních zkušeností, proměnilo na kompletní orchestr.

Na tomto eventu, který se uskutečnil ve Whistleru v Britské Kolumbii, byla velká skupina lidí rozdělena do menších sekcí podle nástrojů, a to včetně houslí, klarinetu, violy, čela, perkusí a trombonu. Každá skupina byla vedena profesionálním hudebníkem a měla za úkol zahrát některé z nejslavnějších a nejemotivnějších orchestrálních děl.

Účastníci nečelili jen učení se hraní na nový nástroj ve velmi krátkém čase, ale taky od nich bylo vyžadováno, aby poslouchali jeden druhého, sledovali svého ředitele a kouče a adaptovali svůj výkon na spolupráci celého týmuto všechno za ohromné zábavy,” řekla Ellery Ferguson, Ředitelka vzdělávání pro Tom Lee Music.

Jako výsledek jejich 45-minutové schůze je tým opět spojen ve velké sále. Zde hrají to, co se právě naučili, jako orchestr pod vedením mistryně.

Za téměř 20 let teambuildingu jsem nikdy neviděl tak emotivní reakci na event. Spojení všech, kteří hrají to, co se společně naučili, vhání do očí slzy radosti, vyvolává úsměv od ucha k uchu. Bylo tak skvělé vidět 350 lidí, jak spolupracují v perfektní shodě. To vše po tom, co měli tak krátký čas na naučení se úplně nové dovednosti“ Alexandra Pett, Generální ředitelka Eventology.


Finální výkon byl opravdu spektakulární a díky němu mám vzpomínku, která mi vyvolá úsměv na obličeji ještě roky; nikdo dokonce nechtěl odejít, všichni raději pokračovali v hraní a užívání si hudby, kterou společně vytvořili,” dodala Ellery Ferguson.
Myslím si, že více než cokoliv jiného to perfektně ukazuje nejen radost a sílu hudby, která dokáže spojit lidi, ale taky to, čeho může dosáhnout skupina jednotlivců, když spolupracujé na společném cíli.”

Eventology, se sídlem v Squamish, v Britské Kolumbii, má exkluzivní licenci na prodej a dodávání teambuildingových produktů od Catalyst Global v Kanadě. Společnost Eventology, aka Catalyst Canada, spolu se svými Catalyst Global partnery napříč Amerikou a celým světem, je nadšena, že může pokračovat v dodávání těchto emotivních teambuildingových eventů, tak jako i dalších eventů, které se vyznačují světovou kvalitou a je možné si je přizpůsobit podle vlastních potřeb.

Všechny případové studie