Metso-smile a korporátní bodybuilding

Publikováno 22. 5. 2015

Hledali jsme týmovou aktivitu, kde budou mít lidé šanci se navzájem poznat, konat spolu a udělat mezi účastníky WAU efekt. Seikkailu doporučuje korporátní bodybuilding.

"Taky jsme chtěli, aby byla aktivita opravdu poutavá bez toho, abychom se zapotili. Když Seikkailu doporučili korporátní bodybuilding mezi pár dalšími aktivitami, okamžitě se stala mou oblíbenou a jsem pořád velmi rád, že jsme si přesně tuto aktivitu vybrali. Seikkailu udělali všechno, aby Metso logo vypadalo perfektně, dokonce i když naše čísla padla, našli to správné místo pro natáčení, správné barvy pro logo, navrhli nám trička s těmito barvami a brali do úvahy taky slunce a stíny.

To jak byla aktivita vykonána, je překvapením dokonce i pro mně, co bylo z pohledu organizátora velmi příjemné. A všichni jsme si užili velmi dobrou zábavu! Hudba, tanec a drobná zábavná činnost pro pozvednutí ducha, které nebyly ukázány na videu, no hraly výraznou roli v tom, jak úspěšnou se aktivita stala. Všichni máme pořád na obličeji Metso-úsměv. Extra plusem je fakt. že teď máme fantastické video, které můžeme interně využívat. Velké DÍKY za skvělou spolupráci! Nebudu váhat a každému vás doporučíme."

Všechny případové studie