Samsung prozkoumává týmovou dynamiku s Red Alert

Publikováno 6. 5. 2019

V rozhovoru s: Ciler ay, Manažerka lidských zdrojů, Samsung, Turecko

Kdo se účastnil dnešní Red Alert team-buildingové aktivity?

Noví studenti, starší studenti a lidé, kteří si v současnosti dělají PHD.

Proč jste si vybrali Red Alert?

Samsung působí v sektoru technologie. Red Alert je technologická team-buildingová hra s konceptem na míru, který naši účastníci nikdy předtím nezažili.

Máte nějakou oblíbenou vlastnost této hry nebo konkrétní hru v rámci Red Alert?

Objevování, zkoumání a obecně celkové vzrušení z hry je tím, co se mi líbí. Nutí vás přemýšlet a zlepšuje vaše schopnosti řešit problémy. Pomáhá zkoumat týmovou dynamiku. Líbila se mi ta hra, ve které nacházíte země.

Účastník 2

Obvykle se v týmových hrách soustředíme na vítěze, no v této hře nikdo neví, kdo je vítěz. V krabicích máme různé puzzle. V naší krabici byly jiné hry než v krabicích ostatních týmů. To znamená, že nemůžete porovnávat to, co děláte, s ostatními týmy a mezi týmy tak neprobíhá soutěž, ale vede to k celkovému úspěchu celé skupiny. Velmi dobře to tedy učí spolupráci a integraci. Hodně se mi to líbilo!

Účastník 3

Líbilo se mi to, protože jsme dělali různé aktivity. Narozdíl od logiky únikové místnosti, vše je v krabici a důsledky vašich akcí vedou k různým bodům ve hře.

Účastník 4

Všechny aktivity byly pro mě skvělé. Uvědomil jsem si, že jsem byl nadšený z následující hádanky, zatímco jsem se snažil vyřešit tu současnou! Přemýšlel jsem... Co bude další? Co bude další? Byly tam různé aktivity, ve kterých využili dovednosti různí lidé v týmu.

Co si z Red Alert odnesete?

Je to skvělá hra, která šíří zprávu, že: "Vždy musíme být v kontaktu s tím, co se děje mimo naše vlastní mikro úkoly a tým, měli bychom komunikovat s našimi konkurenty a skutečně vidět větší obraz."

Co považujete za nejdůležitější věc, kterou jste se díky Red Alert naučili?

Účastník 3

Nejdůležitější věcí, kterou jsem se v této hře naučil, je dynamika týmu a individuální síla ostatních. Byl jsem svědkem toho, že každý jednotlivec má jiné dovednosti. V každé z různých her byli různí lidé schopni vidět řešení. Pro mě to byla nejlepší část této hry: "Týmová práce"

Účastník 2

Chci poděkovat týmu rozvoje - skvěle jsem se bavil!

Všechny případové studie