Integrity

Prozkoumejte hodnoty v sérii zajímavých výzev.

1.5 - 2 hodin
Uvnitř a venku
Konkurenční
10 - Neomezené

O nás

Pracujíc horečně v časovém rámci 100 minut, týmy 5-8 lidí se snaží rozluštit složité trojrozměrné úlohy. Jen 20 minut na řešení každé úlohy, komunikace, vedení a týmová práce jsou testovány na maximum. Na rozdíl od běžných cvičení na řešení problémů Integrity zavádí revoluční novou herní dynamiku, v níž jsou tým a jeho "rozhodčí" bodováni dle svého výkonu!

Na začátku každé úlohy se dobrovolný rozhodčí oddělí z odcházejícího týmu a monitoruje příchozí tým. Jakmile je čas, rozhodčí ohodnotí tým podle sedmi kritérií výkonnosti a potom tým ohodnotí rozhodčího. Každý tým má také pět "Integrity Stones", které se udělují rozhodčím podle vlastního uvážení. Po rotaci pěti hádanek, které si zahrávají s myšlenkami, týmy deklarují své celkové tvrdě získané skóre a "Integrity Stones" a jsou odhaleni vítězové.

Výsledky učení

Prozkoumejte hodnoty a pocit "co je správné" v této šikovné a dobře promyšlené posloupnosti výzev. Integrity nabízí interaktivní platformu, kde účastníci analyzují komunikaci, vedení, rozvíjejí agilní týmy a zdůrazňují individuální osobnostní rysy.

Vyvažte myšlení svého týmu za 100 minut. Jednoduché obchodní poselství, které se postupně odhaluje v průběhu hry, povzbuzuje účastníky k tomu, aby viděli svět z pohledu svých kolegů, zákazníků a dodavatelů.

Integrity nabízí bezpečný kontext, ve kterém se orientuje na vhodné chování, zkoumá firemní kulturu, vytváří proaktivní diskusi a podporuje koherentní rozhodování v rámci týmu. Jako osobní kvalita spravedlnosti je integrita hodnotou, o kterou se všichni usilujeme. Mít integritu znamená dělat správnou věc spolehlivým způsobem a je rozhodující hodnotou pro všechny do budoucna myslící společnosti.

Výsledky společenské odpovědnosti podniku

Šikovné a vynalézavé pracovní vybavení pro "Integrity" je ručně vytvořeno v dílnách, které nabízejí výdělek pro lidi se zdravotním postižením v německém Bavorsku.

Vyžádejte si cenu