StreetBeat

Strhující pouliční karneval

1 - 2 hodin
Uvnitř a venku
Založené na spolupráci
30 - Neomezené

O nás

Týmy mají za úkol připravit za pouhých 90 minut pestrý a strhující pouliční karnevalový průvod. Účastníci se rozdělí do skupin a zkoumají, jaké zvuky jsou schopni dostat z nejrůznějších nástrojů, jako jsou popelnice, kanalizační trubky nebo smetáky, a vizuální efekty, kterých budou umět dosáhnout s použitím spousty běžných „městských“ předmětů. Výsledkem je dynamické a strhující představení, které jasně ukáže různé způsoby, jak skupiny lidí interpretují, vyjadřují se a dosahují úspěchu.

Výsledky učení

Working against the clock, and with limited resources, it will take hard work, loads of teamwork and all the creative energy the group can muster to put on a memorable performance. StreetBeat is all about working together to reach a common goal. It is an experience that is guaranteed to put your team streets ahead by creating a positive team attitude and putting a smile on everyone’s face.

Práce proti času a s omezenými zdroji, bude to vyžadovat tvrdou práci, spoustu týmové práce a veškerou tvůrčí energii, kterou skupina dokáže shromáždit, aby si mohla vychutnat nezapomenutelný výkon. StreetBeat je o spolupráci na dosažení společného cíle. Je to zážitek, který zaručí, že se váš tým posune dopředu vytvořením pozitivního přístupu a úsměvu na každého obličeji.

Výsledky společenské odpovědnosti podniku

Program Streetbeat v sobě nese velmi silné poselství o udržitelnosti. Použití hudebních nástrojů z předmětů používaných pro odpad je dobrou ukázkou toho, jak silného výsledku lze dosáhnout i s omezenými zdroji. Celý koncept lze pozdvihnout na ještě vyšší úroveň, jestliže si účastníci přinesou nebo najdou vlastní recyklované materiály a vyrobí si vlastní nástroje!

Fyzické distancování

physical distancing

Fyzické distancování

Tato aktivita může být navržena tak, aby dodržovala pokyny pro fyzický distancování. Upravujeme program, abychom se vyhnuli herním materiálům a letákům, které je třeba předávat mezi účastníky. A vyhněte se všemu, kde se musíte dostat příliš blízko k ostatním lidem! Naši zkušení facilitátoři tam budou, aby provázeli vaše účastníky celým zážitkem a zajišťovali, že kromě dodržování protokolu sociálního distancování je každý účastník zapojen a má příjemný zážitek z učení. Spojte se s námi a zjistěte, jak můžeme přizpůsobit tuto zkušenost pro fyzické distancování a váš tým.

Related Testimonial

Wau! Opravdu překvapivý výsledek. Každý se zapojil a všichni si užili skvělou zábavu. Energické a pozvedající, se skvělým odkazem o udržitelnosti.

Cisco Systems Ltd

Vyžádejte si cenu