Beat the Box v 9 zemích

Publikováno 23. 9. 2016

Continental Engineering Services oslavuje 10. výročí svého CES oddělení se světovou “Beat the Box” teambuildingovou aktivitou v 9 zemích, 11 městech a s 1188 zaměstnanci.

Na desáté výročí narozenin CES oddělení Continental Engineering Services, součásti německého giganta v oblasti automobilového průmyslu Continental, se uskutečnila globální teambuildingová aktivita “Beat the Box” v 9 zemích, 11 městech a s 1188 účastníky. Tato aktivita byla organizována členy teambuildingové sítě Catalyst Global. V Beat the Box je každému týmu dán zamčený hliníkový box, uvnitř kterého je sada uzamčených pouzder. Týmy musí otevřít krabici a pak každé pouzdro, a to vyřešením sady hádanek a záhad. Konečným cílem pro skupinu je však kolektivní vyřešení záhady a zastavení tikajících hodinek!

Pro Continental byla aktivita jako scéna z filmu James Bond. Generální ředitel Continental Engineering Services GmbH, Bernd Neitzel, otevřel aktivitu inspirativním hereckým výkonem, který inspiroval všechny účastníky, aby se na aktivitě zúčastnili. Vysvětlil jejich misi. Domovská stránka CES oddělení byla hacknuta úhlavním nepřítelem Jamese Bonda. Cílem pro účastníky bylo obnovit domovskou stránku CES oddělení, kterou tento padouch, Ernst Stavro Blofeld, napadl. Blofield vyhrožoval, že celou společnost vymaže za 90 minut! Pro zabránění této pohromě musí skupina rozluštit kód a obnovit domovskou stránku.

1188 účastníků na 11 místech po celém světě - Mexiko, Šanghaj, Bangalore, Vesprém, Temešvár, Frankfurt, Norimberg, Regensburg, Ingolstadt, Toulouse a Auburn Hills - má za cíl pracovat na rozluštění kódu. Každý tým začne s prací na řešení hádanek, které jim pomohou otevřít boxy. Jak běží čas, uvědomí si, že pro vyřešenízáhady musí spolupracovat s ostatními týmy. Pomocí inteligentního kreativního myšlení, týmové práce a spolupráce se jim podařilo kód rozluštit a domovskou stránku obnovit!

Účastníci z Continental řekli, že se skvěle bavili a naučili se spolupracovat s lidmi v jiných městech, se kterými nikdy předtím nepracovali. V pracovním prostředí, kde jsou oddělení decentralizována napříč množstvím pracovišť, je pro týmy běžné pracovat ve skupinách a často zapomínat na sdílení svých nejlepších postupů a zkušeností. Management měl pocit, že Beat the Box je fantastickým způsobem využití zkušenostního učebního nástroje pro zvýraznění tohoto důležitého problému. Poskytl skvělou příležitost mezinárodně působícím oddělením, které můžou spolu „hrát“ za účelem splnění společného cíle. Na tuto sdílenou zkušenost se bude navazovat ještě dlouho v budoucnosti.

Beat the Box je dítětem Markuse Ruese a Rene Wittek, zakladatelů Spielgstelter , co je partner Catalyst Global v Německu. Beat the Box se distribuuje do celého světa, a to exkluzivně přes Catalyst Global Network.

Pro organizaci světového eventu nebo nalezení distributora ve vašem regionu kontaktujte: info@catalystglobal.com.

Všechny případové studie