Beat the Box

Unikněte ze svých pout

1.5 - 2 hodin
Uvnitř
Konkurenční/Založené na spolupráci
15 - Neomezené

O

Všechno začíná tajuplným videem, ve kterém hrůzostrašný hlas vyzve účastníky, aby se zapojili do hry. Jednotlivé týmy pak mají předem stanovený čas na to, aby rozluštily speciální kód, kterým lze zastavit odpočítávání. Kód je nutno zadat do elektronického zámku dříve, než počitadlo času dospěje k nule.

Týmy nedostanou nic jiného než zamčenou hliníkovou krabici. Prvním krokem je tedy krabici otevřít. V krabicích týmy najdou 4 menší krabičky zamčené na číslicový zámek, v nichž jsou kódy a záhady, které musí rozluštit, aby se dostaly dál.

V poslední krabičce najdou účastníci jednotlivá písmena. Když se všechna písmena seřadí ve správném pořadí, utvoří předem zvolený slogan, z něhož lze vyčíst kód potřebný k zastavení odpočívání. Časový tlak je velký a týmy čas od času zapochybují, jestli se daný úkol vůbec dá zvládnout; stejně jako v životě, i zde je klíčem k úspěchu chladná hlava, logické myšlení a důvěra ve vlastní schopnosti i v těch nejzoufalejších situacích. Úkol není snadný, ale o to sladší a hodnotnější je konečný úspěch.

Výsledky učení

Jednou z nejdůležitější věcí během celé hry je to, aby účastníci využívali a vhodně kombinovali různé dovednosti a přicházeli s kreativními řešeními. Program Beat the Box je ještě zajímavější o to, že nakonec musí vzájemně spolupracovat všechny týmy dohromady, aby si daly dohromady všechny indicie a přišly na správný kód. Všechno tu záleží jen na týmové spolupráci.

Physical Distancing

physical distancing

Physical Distancing

This activity can been designed to adhere to physical distancing guidelines. We modify the program to avoid game materials and handouts that need to be passed between participants. And, avoid anything where you have to get too close! Our skilled facilitators will be there to guide your participants throughout the experience, ensuring that as well as keeping to social distancing protocol each participant is engaged and having an enjoyable learning experience. Get in touch to find out how we can customise this experience for physical distancing and your team.

Related Testimonial

Beat the Box je úžasný a inovativní team-buildingový program, který zapaluje kreativitu, vytváří silnou kooperaci a vysokou úroveň angažovanosti v týmu. Naplňuje účastníky pozitivním adrenalinem a vytváří perfektní způsob zábavy, no aktivity mají taky obrovský potenciál, aby byly využity jako hodnotné učební nástroje. Vysoce doporučuji.

Eglė Rosenaitė
Wrigley Baltics

Vyžádejte si cenu