Týmy v Jižní Africe zlomili světový rekord v Beat the Box

Publikováno 13. 3. 2017

V únoru týmy z DStv Digital Media zlomili současný rekord a porazili více než 600 týmů z celého světa. Dream Team Catalyst vedl 15. a 15. února 6 Beat the Box schůzí.

V první den byl každý ohromen, protože Tým 2 zlomil současný světový rekord. No to platilo pouze 24 hodin, protože v 2. den, podnícen řadou výzev, zlomil jejich rekord Tým 5, aby se stal světovým šampionem v Beat the Box s nejrychlejším časem od doby, kdy se v lednu 2016 začali vést záznamy. Organizátoři z Dream Team Catalyst chválili účastníky pro jejich schopnost rychle si uvědomit důležitost spolupráce v této na pohled výhradně konkurenční hře a pak, co je ještě důležitější, vymyslet a uskutečnit bezchybný plán pro sdílení znalostí a využití silných stránek všech 22 členů týmu.

Beat the Box je originální teambuildingová hra, ve které týmy kombinují své různé dovednosti pro dokončení série výzev, hádanek, hlavolamů, logických problémů a aktivit a rozvíjejí kreativní řešení pro rozluštění kódu. Pro výhru musí zadat kód do bezdrátové klávesnice a odemknout box ještě předtím, než uplyne čas! Beat the Box vstoupila na trh v roce 2016 a byla distribuována přes teambuildingovou síť Catalyst Global. Brzy si získala popularitu mezi sítí 52 zemí v rámci Catalyst Global.

Zachytila pozornost organizací po celém světě a konkurence je žhavá! Byly přijaty striktní pravidla pro zajištění, že skóre bude přesně udělováno a zaznamenáváno. Novým rekordem DStv Digital Media je teď 55 minut a 30 vteřin. Jak dlouho dokáže tento rekord vydržet se stovkami týmů na 6 kontinentech, které se účastní na tomto populárním teambuildingovém eventu? Může čas jít pod 55 minut?

Program s DStv Digital Media je součástí probíhajícího školícího a teambuildingového programu, který byl zahájen v roce 2016. Program, který byl unikátně navržen lidmi z Dream Team Catalyst v Jižní Africe v blízké spolupráci s DStv Digital Media, zajišťuje trvalé, nezapomenutelné výsledky ještě dlouho po tom, co jsou aktivity ukončeny. Program odstartoval minulé září spolu s Orchestate!, dalším velmi zajímavým a odměňujícím teambuildingovým programem z široké škály produktů od Catalyst Global, ve kterém se za méně než 2 hodiny jednotlivci spojí a hrají jako orchestr. Radost ze spolupráce na obličejích účastníků na videu vám vžene slzy do očí! V dalším kroku programu se týmy z DStv Digital Media účastní na FreshBiz workshopech, na hře založeném školení, které rozvíjí podnikatelské myšlení. Fresh Biz, které jsou distribuovány přes síť Catalyst Global, byly poskytnuty více než 50 000 účastníkům workshopů v 20 zemích, a to s obrovským úspěchem.

Společnost DStv Digital Media je hodnocena jako jeden z top zaměstnavatelů v Careers in Africa Employer of Choice a udržuje si silnou reputaci skvělého místa pro práci. Více než 25 let Dream Team Catalyst dodává zábavu, zajímavé teambuildingové a školící programy, které budují důvěru, spolupráci a komunikaci, aby vylepšili pracovní štěstí jednotlivců a poskytli excelentní výsledky pro společnosti.

Všechny případové studie