Office Products Depot Boom Time - Office Products Depot

Office Products Depot odstartovala národní konferenci

Publikováno 3. 5. 2015

120 zaměstnanců společnosti Office Products Depot z Nového Zélandu a jeho okolí se v nedávné době zúčastnilo národní konference ve městě Trinity Wharf na severním novozélandském ostrově. Organizátoři oslovili společnost Team Up Events, aby uspořádala program pro oživení firmy Catalyst Global s názvem Boom Time jako zahajovací číslo.

Co se stalo?

V programu Boom Time se účastníci naučí a posléze předvedou ucelené hudební představení, a to vše za 20 minut. V rámci přípravě na náročný úkol, který je čekal, se delegáti vyzbrojení speciálními bubny nejprve zúčastnili úvodní aktivity pod vedením moderátora ze společnosti Team Up Events.

Jakmile všichni věděli, jaké jsou cíle aktivity, pustili se do nácviku rytmu a taktu; bylo to cosi na způsob složitější verze hry Guitar Hero.

Poté, když se ztlumila světla, předvedli delegáti zajímavou cover verzi nabíjející písně „I got a feeling“ od Black Eyed Peas. A výsledek byl ohromující! Na začátku byl hudební zmatek, který se náhle proměnil v ucelenou, skvěle sehranou hudební produkci.

Delegáti, nadšení a nabuzení, pak byli připraveni zasednout k národní konferenci s pocitem jednoty, protože věděli, co společně dokázali.

Přečtěte si více o programu Boom Time, ať už s ním chcete zahájit konferenci, prolomit ledy nebo prostě nabudit energii během vaší akce.

Všechny případové studie