Boom Time

Hudební doprovodný program na konferenci

20 - 45 minut
Uvnitř
Založené na spolupráci
20 - Neomezené

O nás

Boom Time je unikátní doprovodný program na konference, který stmelí týmy při tvorbě hudby nabité adrenalinem. Nadšení z hudby je nakažlivé a promění konferenční sál v pestrý orchestr, který strhne a nadchne všechny přítomné a dodá jim energii. Je to jak Guitar Hero na steroidech!

Účastníci konference hrají hudbu pomocí nástrojů s názvem Boomwhacker. Co je to Boomwhacker? Lehké, duté, barevně označené plastové trubky naladěné díky vhodné délce na různé tóny.

Každý účastník dostane jeden Boomwhacker a sleduje vizuální znázornění, které všem ukazuje, jak mají hrát, aby vznikla koordinovaná hudba. Vizuální zařízení ukazuje na velké obrazovce barevně kódovaná pole. Úkolem účastníků je udeřit do trubky vždy, když pole jejich barvy stiskne klávesu. Tempo a složitost hudby postupně vzrůstá, pole se pohybují stále rychleji a týmy musí reagovat stále rychleji, aby udržely rytmus.

BoomTime je finančně nenáročný způsob, jak zažehnout týmového ducha a vlít konferenci novou energii.

Výsledky učení

Program BoomTime slaví úspěchy po celém světě; všude pomáhá oživit konference a navodit vzrušení pocit jednoty v týmu. Protože se musí zapojit úplně všichni a navíc musí spolupracovat jako skupina, podporuje tato teambuildingová aktivita otevřenost a týmovou spolupráci. Je to zkrátka skvělý způsob, jak zbavit lidi stresu a pobavit se s kolegy.

Related Testimonial

To, co začalo jako hudební nesoulad, se změnilo v soudržnou, synchronizovanou hudební produkci. Delegáti, kteří se cítili být nadšeni a vzrušeni, byli připraveni zahájit svou Národní konferenci v jednotě, a to díky tomu, co společně dosáhli!

Office Depot

Vyžádejte si cenu