Herní den v Brazílii s Bot Creations

Publikováno 23. 9. 2018 autorem Alain Segers

Hra Bot Creations byla předvedena na třetím herním dni, na herním eventu, organizovaném Conquistar - Catalyst Brazil, člen Integração Group. Na herním dni v květnu byly prezentovány tři nové hry, ze kterých jedna byla úplně nová hra “Bot Creation”.

Bot Creations at Game Day

Bot Creation je team-buildingová hra, ve které týmy navrhují a sestavují robota. Aby byl úspěšný, robot musí mít specifické atributy a být schopný splnit ve finále určité cíle proti robotům ostatních týmů.

Bot Creation učí v duchu dizajnového myšlení týmy navrhovat za určitým účelem. Jaké kusy bychom měli použít? A s omezenými zdroji jsou týmy vyzývány k tomu, aby aplikovaly na úkol inovace. Roboty musí být otestovány a upraveny. Aby byl vyvinut efektivně fungující robot, jsou zlepšovány dovednosti v oblasti kolaborativních procesů.

Game Day Brazil

Bot Creators lze navrhnout tak, aby bylo vyhověno požadovanému výsledku. Od výzev v oblasti spolupráce, ve kterých musí všechny týmy spolupracovat, po konkurenční výzvy. Vemte si například Sumo styl. Tak jako agilnost a flexibilita moderních Sumo bojovníků je protikladem jejich méně agilních větších předchodců, vítěz může skončit jako menší a méně agilní bot.

Bot Creations at Game Day

V herní den bylo finále výzvy pro Bot Creators závod na okruhu plném překážek. To, co bylo od velkého motoru vyžadováno, nebyla jen rychlost. Agilnost a lehkost pohybu prokázaly, že jsou důležitou dizajnovou funkcí.

Účastníci herního dne nazvali Bot Creations jako "teď" produkt. Je to poutavá a zábavná team-buildingová aktivita, která vyžaduje efektivní komunikaci, týmovou dynamiku a inovativní myšlení - vše z toho je pro moderní týmy velmi relevantní.

Všechny případové studie