Bot Creation

Navrhněte, inovujte a vytvořte robota pro daný účel.

2 - 3 hodin
Uvnitř a venku
Konkurenční/Založené na spolupráci
6 - Neomezené

O nás

Bot Creation je inovativní team-buildingová činnost, kde týmy navrhují a vytvářejí robota, který je postaven k dokončení určeného úkolu z nesčetných dostupných komponent. Týmy dostávají řadu úkolů, jak konkurenčních, tak spolupracujících, které musí robot splnit. Týmy navrhují svého robota tak, aby odpovídal dostupným komponentům s požadovanými dovednostmi. Rozhodují o vhodných motorech, podvozku MDF, krytech podvozku, elektrických a elektronických součástkách pro svého robota. Jakmile je vytvořen, tým vyzkouší robota, aby posoudil, zda dokáže úspěšně dokončit požadovaný úkol.

Výsledky učení

Bot Creation rozvíjí dovednosti v oblasti diskuse, plánování a rozhodování. Kreativní myšlení a management zdrojů vstupují do hry, protože týmy odlišují svého robota pro určený úkol. Prostřednictvím vytváření a následného testování se týmy naučí používat logiku designového myšlení ke zlepšení základních atributů robota. Konečný robot je důkazem úspěšné inovace, kreativity a především efektivní týmové dynamiky.

Related Testimonial

Bot Creation je o dané chvíli - je vyžadována dynamika, komunikace a my musíme identifikovat talenty lidí pro každou fázi. Opravdu jsem si to užil.

Fernando Santos
Wheaton

Vyžádejte si cenu