Výkonný tým IHG se soustředí na komunikaci

Publikováno 3. 7. 2017

Na jejich nedávné leadership konferenci využila britská společnost Intercontinental Group teambuildingové aktivity Bridging the Divide od Catalyst ke zdůraznění efektivní komunikace a zákaznického servisu.

Rozdělení úkolů a odpovědnosti

Týmy dostaly přiděleny specifické části mostu. Dostali návody, materiály a nástroje potřebné na stavbu jejich částí. Rozličné úkoly byly rychle rozděleny a plán stavby načrtnutý. To bylo nezbytné pro úspěch jejich mostu, protože každý tým určil plán na stavbu části mostu, kterou musel pak postavit jiný tým!

coffee themed business game

Plánování a konstrukce

Týmy komunikovaly své plány a spolupracovaly na stavbě souvisejících částí mostu tak, aby zajistily, že se všechny strany shodují - nejednoduchý úkol, protože most byl naschvál navržen se zatáčkami a převýšeními! Týmy plně využily dostupné komunikační nástroje jako "e-mailové schránky" a "konferenční hovory" k výměně dat a objasnění a verifikaci informací.

Spojení sekcí dohromady

Jak se blížil termín odevzdání, týmy se náhlily ověřit si poslední detaily a přidat závěrečné maličkosti na most. V době doručení týmy přinesli své dokončené části "zákazníkovi", který ověřil, že byly postaveny podle plánu. Vzrušení nastalo, když daly svůj společný most dohromady a dobře se zasmály, když některé z částí vyšly jinak, než si představovaly.

Testování mostu

Po krátkém debrífingu ke sdílení zkušeností a klíčových poznatků z odpoledních aktivit se týmy vrátily do místnosti, aby most otestovaly. Ředitel IHG Greater China se zhostil dálkového ovládání auta. Za povzbuzování delegátů toto auto úspěšně prošlo celým mostem, což zanechalo úsměv na tváři u všech účastníků.

Jako suvenýr dokazující, čeho lze dosáhnout při spolupráci na společném cíli, si delegáti zapózovali na skupinové fotce se svým nádherným kruhovým mostem.

Všechny případové studie