Focus on Organisational Values - Home Retail Group

Zaměření na hodnoty organizace

Publikováno 24. 4. 2015

Společnost Team Building Asia, partner společnosti Catalyst Global v Hong Kongu, v nedávné době uspořádala 1,5denní sérii teambuildingových akcí.

Lidé z firmy Home Retail se smáli, když tvořili nabíjející hudbu při unikátním programu společnosti Catalyst Global s názvem Boom Time. Díky tomuto strhujícímu zážitku se konference společnosti Home Retail změnila v barevný orchestr nabitý energií, který nakazil nadšením každého okolo.

Lidé z firmy Home Retail Group se zúčastnili interaktivní obchodní hry společnosti Catalyst Global s názvem Creative Juices. Týmy představovaly divizi celosvětového dodavatele ovocných džusů, která čelí problémům s logistikou, potřebuje zorganizovat mezinárodní dodávky a plánuje vše pod časovým tlakem. Při společné práci na řešení složitých problémů např. s distribucí se účastníci dozvěděli mnohé o firemních hodnotách, řízení projektů, strategickém plánování, komunikaci a spolupráci mezi pozicemi.

Týmy se soustředily na strategické plánování, navazování kontaktů a řešení problémů se společnou vizí a cíli, aby nakonec vybudovaly obrovskou pyramidu; to vše v rámci oblíbeného teambuildingového programu Flat Out Pyramid.

„Jako organizace jsme právě ve fázi, kdy hledáme další krok a snažíme se posunout svoji činnost kupředu; k tomu si potřebujeme osvojit nový způsob myšlení a změnit tak i svoji kulturu; rozhodli jsme se to udělat tak, že se soustředíme na soubor hodnot, které chcete v naší organizaci začít uplatňovat. Takový byl tedy náš cíl. Akce, které jsme v několika uplynulých dnech absolvovali, jej jednoznačně splnily. Viděli jsme spoustu energie a zažili řadu aktivit, které se točily kolem našich hodnot – a byla to extrémně úspěšná akce.“

Anthony Sutcliffe, generální ředitel, Home Retail Group in Asia.

Všechny případové studie