Creative Juices

Hra plná šťávy ve svižném tempu

1 - 2 hodin
Uvnitř
Založené na spolupráci
24 - Neomezené

O nás

Nechte tým vytvořit co nejlepší směs chutí, která vyhoví vkusu všech zúčastněných. Každý ví, že nejlepší drink připravíme z těch nejlepších čerstvých ingrediencí. Totéž platí i pro firmy. I ty potřebují správnou směs těch nejlepších lidí, kteří vzájemně spolupracují na nových konceptech, nových nápadech a atraktivních nabídkách pro svoje zákazníky. Creative Juices, to je čistá zábava! Je to rychlá a nemilosrdná obchodní hra, která vyzkouší vaši schopnost navazovat kontakty a komunikovat s ostatními a zároveň vám nabídne spoustu zábavy a smíchu a vtiskne zdravou dávku energie a elánu každé konferenci.

Výsledky učení

Každý tým představuje jednu divizi celosvětového dodavatele ovocných džusů, který řeší logistické potíže s mezinárodními dodávkami zboží a všechno plánuje pod časovým tlakem. Jediné, co týmům umožní řídit celý projekt tak, aby každá divize měla na konci programu ty správné ingredience, je přístup vycházející z usilování o společný cíl; jedině tak bude výsledný nápoj tak dobrý, jak se píše na etiketě.

Výsledky společenské odpovědnosti podniku

Program Creative Juices staví na situaci jediné společnosti vyžadující mezinárodní spolupráci. V první části se účastníci setkají s komplexními problémy s distribucí, které musí vyřešit. Tento moment hry je rozhodující a lze jej různě upravovat, aby lidem ukázal, jak mohou týmy úspěšně spolupracovat na omezování svojí uhlíkové stopy.

Related Testimonial

Jako organizace jsme ve fázi hledání dalšího kroku a posunu podnikání vpřed a důležitá součást toho je zavést jiný způsob myšlení, a tím i změnu kultury. Způsob, jakým jsme se rozhodli to udělat, bylo ve spojení s hodnotami, které chceme v organizaci implementovat. To jsou naše cíle. Byly naprosto splněny eventy, které jsme prožili za posledních pár dní. Byla tam spousta energie, mnoho činností, které byly postaveny kolem našich hodnot a byla to neuvěřitelně úspěšná akce.

Anthony Sutcliffe, Managing Director in Asia
Home Retail Group

Vyžádejte si cenu