Google Japan gets Flat Out - Google Japan

Program Flat Out pro Google Japan

Publikováno 16. 1. 2015

Třicet lidí ze společnosti Google Japan se sešlo na basketbalových hřištích rekreačního střediska, aby se zde věnovali dokonalé teambuildingové aktivitě, totiž programu Flat Out Formula One.

Lidé ze společnosti Google Japan se v Tokiu zúčastnili teambuildingové aktivity Flat Out F1, kterou pro ně uspořádal partner společnosti Catalyst Global, firma Work Happiness Japan. Týmy dostaly za úkol postavit během 2 hodin repliku formule 1 a zúčastnit se s ní závodu.

Pracovníci společnosti Google byli rozděleni do 3 týmů, které mezi sebou soutěžily; úkolem bylo postavit z kartonu model závodní formule 1, vyzdobit jej a porazit ostatní na cílové čáře. Týmy dostali kartonové desky Flat Out, nářadí a návod a musely vytvořit vhodnou strategii a spolupracovat na stavbě závodního vozu ve skutečné velikosti. Poté týmy svoje vozy vyzdobily, aby byly připraveny na závod.

Nakonec postavily všechny týmy svoje vozy na startovací čáru a po zamávání praporu formule vyrazily na dráhu. Závod skončil ve všeobecné vřavě a jásotu. Týmy si navzájem pogratulovaly, obdivovaly ostatní vozy a živě probírali, která strategie nakonec vedla k vítězství.

Kontaktujte nás, jestli chcete uspořádat program Flat Out F1 na svojí příští konferenci, teambuildingové akci nebo odpočinkovém dni.

Všechny případové studie