Flat Out Formula 1 od společnosti Team Up Events

Publikováno 28. 4. 2015

Celosvětově známé vinařství Villa Maria Estate na Novém Zélandu překvapivě hostilo závod Flat Out Formula 1 Grand Prix pro účastníky ze společnosti Turners.

Zaměstnanci firmy Turners se sjeli do střediska Villa Maria Estate, kde pod vedením novozéladnského partnera společnosti Catalyst Global, Team Up Events, měli za úkol postavit kartonový model formule 1 ve skutečné velikosti, a to za pouhé 3 hodiny.

Týmy měly k dispozici sadu kartonových desek, návod, nářadí a osy a musely společně vytvořit strategii, jak zapojit všechny své členy, aby byly schopny rychle, přesně a efektivně postavit formuli.

Když byly modely hotové, zbývalo je vyzdobit značkami a vybrat řidiče.

Formule se seřadily na startovní čáře, závodníci se oblékli do kombinéz – a potom mávnutí praporu a formule vyrazily za ohlušujícího povzbuzování a jásotu diváků na 120metrovou dráhu.

Potom se týmy shromáždily pod cílovým obloukem a probíraly, jak vzrušující zážitek to byl, proměnit hromádku kartonu v repliku formule 1.

Kontaktujte nás a dozvíte se více, pokud vás zaujala možnost uspořádat program Flat Out F1 na vaší konferenci, v rámci odpočinkového dne nebo jako teambuildingovou akci.

Všechny případové studie