Ovace ve stoje

Publikováno 12. 11. 2013

Díky padesáti dobrovolníkům, pozitivnímu přístupu a skvělé akci zahájila společnost Deloitte konferenci svých partnerů seniorů s ovacemi ve stoje.

Obecné informace

Společnost Deloitte popisuje sebe sama jako „značku, pod kterou desetitisíce zkušených profesionálů v samostatných firmách po celém světě vzájemně spolupracují s cílem poskytovat vybraným klientům služby v oblasti auditů, consultingu, finančního poradenství, řízení rizik a daní“. Jako jedna z firem „velké čtyřky“ zaměstnává společnost Deloitte nejvyhledávanější talenty světa a roste od úspěchu k úspěchu.

Společnost egi:live communication se specializuje na zajišťování strategických akcí na míru pro vedoucí pracovníky globálních společností. Díky 20letým zkušenostem mohou pomáhat ambiciózním mezinárodním společnostem dosahovat vynikajícího a zároveň udržitelného růstu tím, že budují prostředí napomáhající sdílení poznatků a úsilí a zlepšování firemní strategie.

Volba padla na Catalyst a program Orchestrate!

Společnost egi:live spolu s firmou Deloitte oslovila společnost Catalyst s požadavkem na živé vystoupení, kterým by zahájila konferenci senior partnerů Deloitte. Akce měla zdůrazňovat klíčové hodnoty společnosti Deloitte a její přístup, že „vše je možné“.

Unikátní upravená verze programu Orchestrate! byla dokonalým řešením.

Akce se blíží

Večer před zahájením konference přijelo padesát dobrovolníků ze společnosti Deloitte do hotelu na schůzku s překvapením. Nikdo nevěděl, co má očekávat; všichni se sešli v baru, zatímco ve vedlejším sále na ně čekali profesionální hudebníci a padesát hudebních nástrojů.

Dveře se otevřely a dirigent vysvětlil přítomným, že budou druhý den zahajovat konferenci symfonickým vystoupením.

Použili jsme náš osvědčený formát programu Orchestrate!, v jehož průběhu dobrovolníci po dvě hodiny tvrdě pracovali na skvělém výsledku. Pracovníci společnosti egi:live celou proměnu protekčních zaměstnanců ve skutečný symfonický orchestr, jejich emoce a stručné rozhovory s nimi zaznamenávali na video.

Druhý den ráno proběhla poslední generálka a kostýmní zkouška a bylo připraveno pódium. Když se senior partneři usadili na svých místech, promítli jsme jim úvodní video, na kterém viděli úkol, jaký jsme dobrovolníkům připravili. Poté byl orchestr uveden na pódium a když dirigent zaklepal hůlkou, rozhostilo se ticho. Před 700 diváky – jejich nadřízenými! – předvedli dobrovolníci bezchybný výkon a vysloužili si potlesk vestoje.

Návratnost investice

  • Program Orchestrate! úspěšně prokázal nasazení, úspěch a přístup „vše je možné“, který je lidem ve společnosti Deloitte vlastní.
  • Byl oslavou úspěchu a pomohl vytvořit zajímavý a originální program.
Díky za skvělý úvod – jsem si jist, že jste viděli, jakou radost z toho lidé měli – já osobně jsem tohle publikum rozhodně nikdy neviděl tleskat vestoje!Deloitte a egi:live

Kliknutím si zobrazíte další informace o programu Orchestrate!

Všechny případové studie