Deloitte Senior Partners Conference Orchestrate

Ovace ve stoje

Publikováno 12. 11. 2013

Díky padesáti dobrovolníkům, pozitivnímu přístupu a skvělé akci zahájila společnost Deloitte konferenci svých partnerů seniorů s ovacemi ve stoje.

Obecné informace

Společnost Deloitte popisuje sebe sama jako „značku, pod kterou desetitisíce zkušených profesionálů v samostatných firmách po celém světě vzájemně spolupracují s cílem poskytovat vybraným klientům služby v oblasti auditů, consultingu, finančního poradenství, řízení rizik a daní“. Jako jedna z firem „velké čtyřky“ zaměstnává společnost Deloitte nejvyhledávanější talenty světa a roste od úspěchu k úspěchu.

Společnost egi:live communication se specializuje na zajišťování strategických akcí na míru pro vedoucí pracovníky globálních společností. Díky 20letým zkušenostem mohou pomáhat ambiciózním mezinárodním společnostem dosahovat vynikajícího a zároveň udržitelného růstu tím, že budují prostředí napomáhající sdílení poznatků a úsilí a zlepšování firemní strategie.

Volba padla na Catalyst a program Orchestrate!

Společnost egi:live spolu s firmou Deloitte oslovila společnost Catalyst s požadavkem na živé vystoupení, kterým by zahájila konferenci senior partnerů Deloitte. Akce měla zdůrazňovat klíčové hodnoty společnosti Deloitte a její přístup, že „vše je možné“.

Unikátní upravená verze programuOrchestrate! byla dokonalým řešením.

Akce se blíží

Večer před zahájením konference přijelo padesát dobrovolníků ze společnosti Deloitte do hotelu na schůzku s překvapením. Nikdo nevěděl, co má očekávat; všichni se sešli v baru, zatímco ve vedlejším sále na ně čekali profesionální hudebníci a padesát hudebních nástrojů.

Dveře se otevřely a dirigent vysvětlil přítomným, že budou druhý den zahajovat konferenci symfonickým vystoupením.

Použili jsme náš osvědčený formát programu Orchestrate!, v jehož průběhu dobrovolníci po dvě hodiny tvrdě pracovali na skvělém výsledku. Pracovníci společnosti egi:live celou proměnu protekčních zaměstnanců ve skutečný symfonický orchestr, jejich emoce a stručné rozhovory s nimi zaznamenávali na video.

Druhý den ráno proběhla poslední generálka a kostýmní zkouška a bylo připraveno pódium. Když se senior partneři usadili na svých místech, promítli jsme jim úvodní video, na kterém viděli úkol, jaký jsme dobrovolníkům připravili. Poté byl orchestr uveden na pódium a když dirigent zaklepal hůlkou, rozhostilo se ticho. Před 700 diváky – jejich nadřízenými! – předvedli dobrovolníci bezchybný výkon a vysloužili si potlesk vestoje.

Návratnost investice

  • Program Orchestrate! úspěšně prokázal nasazení, úspěch a přístup „vše je možné“, který je lidem ve společnosti Deloitte vlastní.
  • Byl oslavou úspěchu a pomohl vytvořit zajímavý a originální program.
Díky za skvělý úvod – jsem si jist, že jste viděli, jakou radost z toho lidé měli – já osobně jsem tohle publikum rozhodně nikdy neviděl tleskat vestoje!Deloitte a egi:live

Kliknutím si zobrazíte další informace o programu Orchestrate!

Všechny případové studie