Royal Bank of Scotland společně meditovala

Publikováno 17. 5. 2018

Royal Bank of Scotland hledala program pro jejich konferenci, který by se zaměřil na snížení a management stresu. Něco, co by vytvořilo pozitivní náladu, soustředilo mysl a přineslo inspiraci. Chtěli také, aby byl vybrán team-buildingový program se sdíleným zážitkem, který sjednotí skupinu. Meditainment, 30 minutový meditační program, prozkoumán a navržen Catalyst Global ve spolupráci s lídrem průmyslu, Wellmind Media, byl ideální volbou.

Co se v daný den stalo?

V mezinárodním konferenčním centru v Birrminghamu vešli ředitelé z Royal Bank of Scotland do ztmavené místnosti, kde byly přehrávány příklady meditačních cest na velké obrazovce. Poté se každý posadil, video bylo pozastaveno a moderátor z Orangeworks, Ollie, vyšel na pódium, kde převedl skupinu přes sérii jemných, zábavných protahovacích cvičení. Delegáti pak vzali do rukou jejich svítící paličky na hlasování. Na obrazovce jim bylo ukázaných 16 meditačních destinací, ze kterých si mohli vybrat pouze jednu. Jednomyslně si vybrali Mountain Refuge program, navržený pro sebemotivaci.

meditainment royal bank of scotland

Během meditace byli vyzváni, aby zavřeli oči, pohodlně se usadili a relaxovali. Relaxační meditativní hudba naplnila místnost. Během tichých momentů této hudby byla místnost zcela bez zvuků. Na konci aktivity Meditainment si lidé otevřeně povídali o tomto sdíleném zážitku, a to s odpočatou myslí. Delegáti byli osvěženi a připraveni plně se účastnit na nadcházející agendě konference.

Všechny případové studie