Meditainment LIVE!

Meditace pro všechny smysly

30 - 40 minut
Uvnitř
Založené na spolupráci
3 - 100

O nás

Program Meditainment je nejúčinnější způsob, jak všem delegátům hluboko vštípit ústřední poselství vaší konference. Schopnost uvolnit svou mysl a soustředit se na nadcházející úkol je něco, co úspěšní lidé znají už celé generace.

Právě to nabízíme vašemu publiku prostřednictvím programu Meditainment – 25minutového interaktivního audiovizuálního meditačního sezení.

Meditainment je nejúčinnější způsob, jak dosáhnout toho, aby vaši delegáti vstřebali to, co jim na konferenci chcete sdělit.

Výsledky učení

Meditainment je nejefektivnější způsob jak si během konference zajistit 100% pozornosti všech zúčastněných. Všichni známe, jak je těžké se soustředit na konferenci, když přijedeme s hlavou plnou všedních pracovních i osobních starostí. Nemluvě o nekonečném bombardování různými informacemi ze strany médií. Předtím, než je publikum schopné soustředit se, myslet jasně a přijmout klíčové body konference se musí všichni uklidnit a "vyčistit" si hlavu. Meditainment je tou správnou volbou.

Related Testimonial

Pohodový, meditativní zážitek. Každému umožnil správně zaměřit svou pozornost a odnést si z konference co nejvíce. Mnohem efektivnější, než jsme původně očekávali.

Young Entrepreneurs' Organization (YEO)

Vyžádejte si cenu