world cup big picture

Big Picture – světový pohár

Publikováno 11. 9. 2010

Catalyst" class="redactor-linkify-object">http://www.dreamteam.co.za">Catalyst Teambuilding South Africa uspořádala „interaktivní zážitek Big Picture“ pro 3000 fanoušků na mistrovství světa.

Jihoafrická společnost Dream Team Catalyst uspořádala sérii akcí, která vyvrcholila největším programem Big Picture v historii firmy. Akci nechal uspořádat tématický park Gold Reef City a významná rozhlasová stanice ve městě Johannesburg, Highveld Stereo:

  1. Cílem bylo nažhavit místní lidi a podnikout něco velkolepého v souvislosti s blížícím se turnajem, který se měl v Africe konat vůbec poprvé.
  2. Kromě toho chtěli pořadatelé připravit vřelé uvítání stovkám tisíc návštěvníků a fanoušků z celého světa.

Řešení spočívalo ve speciálně upravené programu Big Picture; šlo o 588 destiček, na jejichž malbě se podílelo 3000 lidí na čtyřech místech v Johannesburgu a okolí. Hotové dílo o rozměrech 5 x 20 m bylo odhaleno den po zahajovacím ceremoniálu a během turnaje bylo vystaveno u vchodu do tématického parku. Obraz hotového díla v supervysokém rozlišení byl také vytištěn na ohromné bigboardy, které během turnaje zdobily panorama města.

Všechny případové studie