Emerson se zaměřil na leadership

Publikováno 3. 2. 2018

Rozumějíc síle gamifikace při obohacení vzdělávání hledala americká mezinárodní korporace, Emerson, způsob, jak začlenit zkušenostní podnikové hry do jejich každoročního programu rozvoje leadershipu v Pekingu. V Emerson se chtěli zaměřit na ocenění leadership dovedností, spojení týmu a řešení problémů.

Lidé z Team Building Asia zorganizovali přizpůsobenou aktivitu na styl honby za pokladem, The Discovery Challenge, tak, aby splnili a posílili tyto výsledky vzdělávání a zahrnuli i sedm leadership dovedností, vyžadovaných od všech senior lídrů v Emerson.

V aktivitě The Discovery Challenge týmy dostanou Discovery wheel, knížku, kameru, mapu a omezený rozpočet na pohyb po městě. Knížka obsahuje podrobné informace, načasování a aplikaci leadership dovedností, jakož i seznam dvaceti lokalit na výběr. Místa jako The Bird 's Nest, Water Cube, Forbidden City a jiné vzdálenější atrakce, byly náročnější a přinesly více bodů.

Po příjezdu na místo týmy použily Discovery Wheel na odhalení samotné výzvy. Tyto zahrnovaly hledání nápověd, inovativní týmové focení či setkání s naším pomocníkem, který jim zadal týmovou roli.

Týmy dokončily tolik lokalit, kolik jim čas dovolil tak, aby se vrátily do hotelu načas. Tam předaly jejich odpovědi a zúčastnily se debrífingu. Zatímco náš hlavní eventový moderátor ozřejmil účastníkům, jak mohou být jejich nové poznatky aplikovány do pracovního světa s referencemi na leadership kompetence v Emerson, naši event-pomocníci spočítali body a vystavili týmové fotky.

Po oznámení vítězů za nejvyšší skóre a nejlepší týmové fotky bylo hlavní poselství upevněno a začaly se týmové oslavy.

Všechny případové studie