The Discovery Challenge

Dobrodužná výprava za pokladem

1 - 8 hodin
Venku
Konkurenční
10 - Neomezené

O nás

Při hře Discovery Challenge týmy vyrazí na vzrušující a náročnou cestu, která spojuje satelitní technologii s dobrodružstvím, v němž nechybí historie, tajemství a fantastická místa. Hra je určena speciálně pro velká města, kde týmy pomocí GPS navigace procházejí přes kontrolní body, dokud nedorazí do cíle, kde se porovná skóre i dojmy z dobrodružství.

Inspirativní způsob, jak přimět všechny ve vaší organizaci ke vzájemné spolupráci a vrýt jim do paměti nezapomenutelnou vzpomínku na skvělý společný zážitek.

Výsledky učení

The Discovery Challenge generuje silného týmového ducha, konkurenci a zábavu. The Discovery Challenge dostane ven Indiana Jonesa z každého člena vaší organizace, přinutí je pracovat s ostatními nekonvenčními způsoby a zanechá v nich unikátní vzpomínku na skvělou sdílenou zkušenost. 

Poselství konference či produktu možno jednoduše integrovat do samotných výzev, aby se váš tým učil, zatímco se baví společnou sdílenou zkušeností.

Related Testimonial

Discover Challenge byl unikátní způsob, jak přimět lidi pracovat v týmech, zatímco objevují historické a kulturní aspekty místa naší konference.

GSK

Vyžádejte si cenu