Tunivisions Group kombinuje byznys s potěšením

Publikováno 2. 12. 2019

V pátek 8. března 2019 se zaměstnanci z Tunivisions Media Group zúčastnili korporátní VR teambuildingové aktivity, The Infinite Loop. Tunivisions Group je mediální společnost, založená v roce 1997. Jsou tvůrci Tunivisions.net, tuniského online časopisu, který se věnuje zprávám a sociálním problémům. Je to největší francouzsky mluvící webová platforma v Tunisku.

R team building The infinite loop tunivisions

VR aktivita byla navržena tak, aby byla příležitostí pro zlepšení soft - skills (tzv. měkkých dovedností) a vytváření týmových vazeb. Účastníci byli rozděleni do týmů a zúčastnili se přátelské soutěže, aby zachránili fiktivní osobnost, která je zaseknutá ve virtuálním světě.

R team building The infinite loop tunivisions

Každému týmu byly dodány instrukce a VR brýle. Členové týmu se střídali ve vstupu do virtuálního světa a oznamovali zbytku týmu svůj vizuální zážitek. Ostatní členové týmu aktivně naslouchali a používali informace uvedené v instrukcích, které posouvali dále osobě, která měla VR brýle. Týmy, které využívaly rychlé a efektivní sdílení informací a inovativní řešení problémů, dokázaly najít optimální řešení a pokročit ve hře.

VR team building The infinite loop tunivisions

Na konci hry se účastníci zapojili do shrnutí v podobě vícebodové prezentace. Prezentace nastínila metody, které si osvojili a pak je prezentovala s optimálním postupem. Toto dalo účastníkům čas na reflexi a diskusi o poznatcích ve vztahu k reálným situacím v práci.

R team building The infinite loop tunivisions

Mediální průmysl je většinou vzrušující a bouřlivý. Prostřednictvím The Infinite Loop si zaměstnanci Tunvisions uvědomili důležitost agilního myšlení a snahy o zlepšení procesů. A také to, jak je zastavení se a reflexe klíčovým prvkem potřebným pro plynulý chod jejich podnikání.

R team building The infinite loop tunivisions

Kombinujíc obchody se zábavou, teambuildingová aktivita "The Infinite Loop" umožňuje zaměstnancům zlepšit jejich pracovní schopnosti v zábavném kontextu. Účastníci dosvědčili, že je to pro ně zajímavější a poutavější než běžný školící kurz zlepšující soft - skills.

Všechny případové studie