The Infinite Loop

Vstupte do hry s virtuální realitou a ciťte skutečné pocity.

1.5 - 2 hodin
Uvnitř
Konkurenční
6 - Neomezené

O nás

Tým white hackerů je povolán na speciální tajnou misi. V noci před hrou si mladý muž koupil brýle s virtuální realitou od podezřelé společnosti "The Odyssey". Při zkoušení nových brýlí se najednou fyzicky vstřebal do virtuálního světa hry. Posláním týmu je chodit tam a zpět mezi virtuálním a reálným světem, najít stopy, které mu pomohou při nalezení vězně a pomoci mu vrátit se do reálného světa.

Jeden člen týmu v daném čase nosí brýle s VR pro popis virtuálního světa, zatímco spoluhráči v reálném světě mají řešení, které sestává ze souboru zámkových modulů, které otevírají dveře do různých místností pomocí White Hat Guide Book. Když si myslí, že už skončili, jsou tlačeni na druhou úroveň a musí projít přes stejné místnosti s komplikovanějšími zámkovými systémy.

Cílem hry je vytvořit soutěž mezi týmy s hlavní obrazovkou zobrazující vývoj několika týmů v rámci jedné hry.

Výsledky učení

The Infinite Loop je virtuální hra založená na spolupráci a komunikaci v reálném čase. Čím přesnější je hráč ve virtuálním světě při popisu problému, tím rychleji najdou řešení spoluhráči v reálném světě. The Infinite Loop má silnou křivku učení - opakované učení, v kombinaci s nepřetržitou zpětnou vazbou a zlepšováním, pomáhá řešit problémy efektivnějším způsobem. The Infinite Loop je všestranný a výkonný nástroj, zabývající se složitými problémy, které ovlivňují moderní firmy, pracující se vzdálenými týmy, a využívá agilní metodiky.

Related Testimonial

Úžasné! Měli jsme v plánu hru ukončit, no týmy byly tak zaujaté a zapojené, že chtěly pokračovat ve hře.

Amdocs

Vyžádejte si cenu