CSI La Hacienda

Záhadná 3D detektivka

1 - 1.5 hodin
Uvnitř
Konkurenční/Založené na spolupráci
4 - Neomezené

O nás

Týmy se pokoušejí vyřešit záhadu smrti Enriqueho Gonzaleze na jeho haciendě. Použitím webové virtuální 3D touring platformy týmy zkoumají haciendu a hledají stopy. Tato herní aplikace přináší týmům hádanky a výzvy. Týmy vkládají své odpovědi do herní aplikace. Jejich řešení odemykají rady/tipy, které jim pomáhají vyřešit záhadu. Při procházení každou místností 3D haciendy nacházejí předměty, které jim také pomáhají při hledání. Jak se jejich cesta odvíjí, týmy využívají deduktivní uvažování a týmový konsenzus k eliminaci podezřelých. Tým, který přesně odpovídá na hádanky a výzvy nejrychleji, zjistí pravdu a nakonec bude korunován za vítěze.

Výsledky učení

Účastníci 3D haciendy využívají aktivní pozorování k získávání informací. S využitím efektivní komunikace sdělují své poznatky týmu. Kritické myšlení a reflexe pomohou týmům analyzovat a interpretovat fakta. K dosažení konsensu musí týmy používat deduktivní uvažování a debaty, protože se musí vypořádat s jednotlivými interpretacemi a protichůdnými názory. Pod tlakem času vyřeší záhadu ty týmy, které využívají divergentní myšlení při společné tvorbě rozhodnutí. Tato hra staví výzvy před týmovou důvěru a jednotu a rozvíjí je.

remote team building

Remote Team Activity

This activity has been designed for people who work remotely. Your team may be working from home, in different regional office locations or in different countries! . Get in touch to find out how we can customise this experience for your team.

Vyžádejte si cenu