CSI La Hacienda

Záhadná 3D detektivka

1 - 1.5 hodin
Uvnitř
Konkurenční/Založené na spolupráci
4 - Neomezené

O nás

Týmy se pokoušejí vyřešit záhadu smrti Enriqueho Gonzaleze na jeho haciendě. Použitím webové virtuální 3D touring platformy týmy zkoumají haciendu a hledají stopy. Tato herní aplikace přináší týmům hádanky a výzvy. Týmy vkládají své odpovědi do herní aplikace. Jejich řešení odemykají rady/tipy, které jim pomáhají vyřešit záhadu. Při procházení každou místností 3D haciendy nacházejí předměty, které jim také pomáhají při hledání. Jak se jejich cesta odvíjí, týmy využívají deduktivní uvažování a týmový konsenzus k eliminaci podezřelých. Tým, který přesně odpovídá na hádanky a výzvy nejrychleji, zjistí pravdu a nakonec bude korunován za vítěze.

Výsledky učení

Účastníci 3D haciendy využívají aktivní pozorování k získávání informací. S využitím efektivní komunikace sdělují své poznatky týmu. Kritické myšlení a reflexe pomohou týmům analyzovat a interpretovat fakta. K dosažení konsensu musí týmy používat deduktivní uvažování a debaty, protože se musí vypořádat s jednotlivými interpretacemi a protichůdnými názory. Pod tlakem času vyřeší záhadu ty týmy, které využívají divergentní myšlení při společné tvorbě rozhodnutí. Tato hra staví výzvy před týmovou důvěru a jednotu a rozvíjí je.

remote teams

Vzdálená týmová aktivita

Tato aktivita byla navržena pro lidi, kteří pracují vzdáleně. Váš tým může pracovat z domu, v různých regionálních kancelářích nebo v různých zemích! Líbí se vám tematika, ale chcete řešení tváří v tvář nebo něco mezi? Spojte se s námi a zjistěte, jak můžeme tento zážitek přizpůsobit vašemu týmu.

web or app

Vzdálené programy pro budování týmů založené na webu a aplikacích

Věděli jste, že nabízíme aktivity na webu i v aplikaci? Zeptejte se nás, které vzdálené programy vyhovují vaší situaci.

Vyžádejte si cenu