In the Picture - Remote

Zábavný průzkum individuální jedinečnosti a sdílené identity

30 minut - 1 hodina
Uvnitř
Založené na spolupráci
40 - Neomezené

O

In the Picture - Remote byl speciálně navržen pro vzdálené týmy, které chtějí diskutovat a zkoumat sdílenou identitu. Účastníci jsou vyzváni, aby do videoklipu zahrnuli řadu selfies, která představí všechny členy jejich týmu. Jsou jim dány jasné pokyny k orientaci a barvě pozadí jejich fotografií, jakož i k deadlinu a tomu, kde musí být nahrány. Díky následování pokynů k obsahu svých fotografií dostanou účastníci kreativní vyhledávací rekvizity, které mají po ruce. Po zkompilování všech obrázků se vytvoří video. Účastníci se připojí k premiéře videa pomocí nástroje pro online setkání. Nejprve se objeví rychle se pohybující posloupnost jednotlivých tváří a poté, když se pohled zastaví, objeví se další tváře. Kamera se vrátí a odhalí mocný obraz vytvořený konvergencí fotografií členů týmu.

Výsledky učení

In the Picture – Remote je zábavná aktivita pro spojování týmu se silnými výsledky učení. Fotografická kritéria lze upravit tak, aby odrážela hodnoty a kulturu, nebo jako způsob, jak se lépe poznat. In the Picture je vynikající úvod do diskusí o významu sdílené identity a o tom, jak ji rozvíjet ve vzdálených týmech. Může být použita jako nástroj k povzbuzení účastníků, aby vyjádřili svou jedinečnost ve fotografickém formátu, a tím zvýšili jednotu skupiny. Konečný vizuální výsledek posiluje důležitost sdílené identity skupiny, přestože každá osoba je unikátním jednotlivcem. Účastníci jsou vyzváni, aby byli kreativní a vyjádřili svou jedinečnost svými fotografiemi. Protože fotografie musí být pořizovány podle dodaných pokynů, In The Picture také zvyšuje důležitost receptivního jazyka v efektivní komunikaci jako vzdálený tým.

Remote Team Activity

Aktivita vzdáleného týmu

Pokud váš tým nemůže být na stejném městě nebo ve stejném fyzickém prostoru, vyzkoušejte online verzi této aktivity určenou speciálně pro vzdálené týmy. Je to vynikající způsob, jak zapojit, motivovat a spojit tým lidí, kteří pracují na dálku. Prostřednictvím online konferencí budou naši zkušení zprostředkovatelé k dispozici na usměrnění vašich účastníků během celého zážitku. Spojte se s námi a zjistěte, jak můžeme přizpůsobit tento zážitek pro váš vzdálený tým.

Vyžádejte si cenu