Race Around the World

Zábavné strukturované závody po celém světě pro týmy pracující na dálku.

1 - 1.5 hodin
Uvnitř
Konkurenční/Založené na spolupráci
8 - Neomezené

O

Race Around the World je online teambuildingová aktivita, která je navržena speciálně pro vzdálené pracovníky. Aktivita je zajišťována naší oceněnou aplikací Go Team a lze ji hrát na jakémkoli zařízení na libovolném místě. Race Around the World má tři úrovně, z nichž každá má celou řadu zábavných a vzrušujících výzev.

Každý tým představuje průzkumníka. Hráči komunikují se svým týmem prostřednictvím videokonferencí a spolupracují na vedení průzkumnických avatarů svých týmů po celém světě. K úspěšnému dokončení všech tří herních úrovní s maximálním počtem bodů si musí týmy všimnout online bulletiny a posoudit informace získané z herní mapy. Načasované fáze a zvýšený tlak na správu omezených zdrojů vytváří velmi poutavou vzdělávací platformu.

Výsledky učení

Race Around The World umožňuje vzdáleným pracovníkům rozvíjet měkké dovednosti způsobem, který je vhodný pro práci z domova. Jak se cíle postupně rozvíjejí během hry a situace se mění, týmy musí zaujmout agilní přístup ke společnému strategickému myšlení a plánování. Race Around the World má iterativní vzdělávací rámec, ve kterém jsou účastníci vybízeni ke shromažďování informací, kritickému myšlení a porovnávání jejich řešení s řešeními ostatních v týmu. Týmy pod tlakem času zjistí, že online komunikace je zcela odlišná od osobní komunikace. Klíčem k úspěchu týmu je aktivně poslouchat, přijímat a interpretovat zprávy, sledovat stopy na obličeji a přesně a stručně komunikovat.

Remote Team Activity

Aktivita vzdáleného týmu

Pokud váš tým nemůže být na stejném městě nebo ve stejném fyzickém prostoru, vyzkoušejte online verzi této aktivity určenou speciálně pro vzdálené týmy. Je to vynikající způsob, jak zapojit, motivovat a spojit tým lidí, kteří pracují na dálku. Prostřednictvím online konferencí budou naši zkušení zprostředkovatelé k dispozici na usměrnění vašich účastníků během celého zážitku. Spojte se s námi a zjistěte, jak můžeme přizpůsobit tento zážitek pro váš vzdálený tým.

Vyžádejte si cenu