Race Around the World

Zábavné strukturované závody po celém světě pro týmy pracující na dálku.

1 - 1.5 hodin
Uvnitř
Konkurenční/Založené na spolupráci
8 - Neomezené

O

Race Around the World je online teambuildingová aktivita, která je navržena speciálně pro vzdálené pracovníky. Aktivita je zajišťována naší oceněnou aplikací Go Team a lze ji hrát na jakémkoli zařízení na libovolném místě. Race Around the World má tři úrovně, z nichž každá má celou řadu zábavných a vzrušujících výzev.

Každý tým představuje průzkumníka. Hráči komunikují se svým týmem prostřednictvím videokonferencí a spolupracují na vedení průzkumnických avatarů svých týmů po celém světě. K úspěšnému dokončení všech tří herních úrovní s maximálním počtem bodů si musí týmy všimnout online bulletiny a posoudit informace získané z herní mapy. Načasované fáze a zvýšený tlak na správu omezených zdrojů vytváří velmi poutavou vzdělávací platformu.

Výsledky učení

Race Around The World umožňuje vzdáleným pracovníkům rozvíjet měkké dovednosti způsobem, který je vhodný pro práci z domova. Jak se cíle postupně rozvíjejí během hry a situace se mění, týmy musí zaujmout agilní přístup ke společnému strategickému myšlení a plánování. Race Around the World má iterativní vzdělávací rámec, ve kterém jsou účastníci vybízeni ke shromažďování informací, kritickému myšlení a porovnávání jejich řešení s řešeními ostatních v týmu. Týmy pod tlakem času zjistí, že online komunikace je zcela odlišná od osobní komunikace. Klíčem k úspěchu týmu je aktivně poslouchat, přijímat a interpretovat zprávy, sledovat stopy na obličeji a přesně a stručně komunikovat.

Vyžádejte si cenu