Race Around the World

Zábavné strukturované závody po celém světě pro týmy pracující na dálku.

1 - 1.5 hodin
Uvnitř
Konkurenční/Založené na spolupráci
8 - Neomezené

O nás

Race Around the World je online teambuildingová aktivita, která je navržena speciálně pro vzdálené pracovníky. Aktivita je zajišťována naší oceněnou aplikací Go Team a lze ji hrát na jakémkoli zařízení na libovolném místě. Race Around the World má tři úrovně, z nichž každá má celou řadu zábavných a vzrušujících výzev.

Každý tým představuje průzkumníka. Hráči komunikují se svým týmem prostřednictvím videokonferencí a spolupracují na vedení průzkumnických avatarů svých týmů po celém světě. K úspěšnému dokončení všech tří herních úrovní s maximálním počtem bodů si musí týmy všimnout online bulletiny a posoudit informace získané z herní mapy. Načasované fáze a zvýšený tlak na správu omezených zdrojů vytváří velmi poutavou vzdělávací platformu.

Výsledky učení

Race Around The World umožňuje vzdáleným pracovníkům rozvíjet měkké dovednosti způsobem, který je vhodný pro práci z domova. Jak se cíle postupně rozvíjejí během hry a situace se mění, týmy musí zaujmout agilní přístup ke společnému strategickému myšlení a plánování. Race Around the World má iterativní vzdělávací rámec, ve kterém jsou účastníci vybízeni ke shromažďování informací, kritickému myšlení a porovnávání jejich řešení s řešeními ostatních v týmu. Týmy pod tlakem času zjistí, že online komunikace je zcela odlišná od osobní komunikace. Klíčem k úspěchu týmu je aktivně poslouchat, přijímat a interpretovat zprávy, sledovat stopy na obličeji a přesně a stručně komunikovat.

Related Testimonial

Skvělá podpora od agentury, profesionální management eventů, zábavné a přímé představení, "dobrodružná nálada" od začátku a velmi dobrá prezentace na konci.

Sara Moreno
Siemens

Team Assessment Tool Logo

Team Assessment Tool

This product is ideally suited to a guided post-event debrief. To enhance the learning and make this activity even more meaningful conclude your experience with our unique purpose-built app. A customised debrief using Team Assessment Tool will bring lasting results and quantifiable returns, fostering team cohesion, individual personal growth, skills development, and thereby driving performance. Find Out Moreremote teams

Vzdálená týmová aktivita

Tato aktivita byla navržena pro lidi, kteří pracují vzdáleně. Váš tým může pracovat z domu, v různých regionálních kancelářích nebo v různých zemích! Líbí se vám tematika, ale chcete řešení tváří v tvář nebo něco mezi? Spojte se s námi a zjistěte, jak můžeme tento zážitek přizpůsobit vašemu týmu.

web or app

Vzdálené programy pro budování týmů založené na webu a aplikacích

Věděli jste, že nabízíme aktivity na webu i v aplikaci? Zeptejte se nás, které vzdálené programy vyhovují vaší situaci.

Vyžádejte si cenu