Time Bound

Stavba z lidských těl

1 - 2 hodin
Uvnitř a venku
Založené na spolupráci
8 - Neomezené

O

Vytáhněte pásku a bavte se! Postavte vlastní lidskou pyramidu, symbol olympiády, sportovní momentku nebo pouliční instalaci. Program Time Bound je neuvěřitelně flexibilní koncept, který spojuje dohromady kreativní fyzické prvky a fantazii.

Úkolem je s použitím obyčejných materiálů – průhledné lepicí pásky a balicí fólie – vytvořit sochu vybraného člena týmu v životní velikosti. Potom týmy sestaví svoje lidské sochy „zastavené v čase“ do předem připravené instalace, která může mít nejrůznější podobu – může znázorňovat třeba téma konference nebo její ústřední motto. Instalaci potom můžete sestavit a vyfotografovat na veřejnosti.

Výsledky učení

Program Time Bound je zábavný společný zážitek, který účastníky zaručeně rozesměje. Jeho neformální charakter uvolní z vodítka fantazii všech. Aby dosáhly úspěšného výsledku, musí týmy spolupracovat a efektivně komunikovat. Týmy mohou být složeny ze zaměstnanců všech úrovní firemní hierarchie, kteří se rádi nechají touto kontaktní hrou strhnout a společně si tak odpočinou. Jak naznačuje už název Time Bound (který můžeme přeložit jako „Svázáni časem“), program skutečně připoutává lidi k sobě.

Ještě jednou díky za naprosto profesionální teambuildingovou akci, kterou si všichni užili naplno! Time bound byl skvělý způsob, jak dostat neformálním způsobem do místnosti nápady. Skvělé vidět týmy spolupracovat, komunikovat a efektivně dosahovat úspěch.

Deloitte

Vyžádejte si cenu