Trading Post

Svižná vyjednávací hra

1 - 2 hodin
Uvnitř
Konkurenční
24 - Neomezené

O

Trading Post je dynamická hra založená na shromažďování informací, smlouvání a budování důvěry – skvělý zahajovací program nebo mezihra na konferenci. Odehrává se v 60. letech 19. století v drsném městě Dodge City, kde nikdo nevládne – takže skvělá příležitost, ale také katastrofa číhající na nepřipravené nebo špatně informované. Jde pravděpodobně o naši nejuniverzálnější aktivitu, které se může zúčastnit 12 až 800 lidí a kterou lze uspořádat v průběhu konference, před večeří nebo jako večerní program. Je velmi účinná, pokud jde o bourání bariér a stmelování skupiny a nácvik klíčových zásad vyjednávání.

Výsledky učení

Rychlá a zajímavá hra, kde budou týmy vyjednávat za účelem maximalizace jejich zisku. Ačkoliv jde o soutěživou hru, nejúspěšnějšími se stájí ti, kteří spolupracují s ostatními, snaží se, aby každý vyšel z dohody dobře a zároveň dbají na své vlastní výsledky. Během vyhlašování výsledků pak teamy sdílejí své strategie a nejužitečnější poznámky jsou později aplikované na skutečné pracovní prostředí.

Děkujeme vám za skvělý zážitek – vážně jsme si ty dva dny báječně užili. Trading Post není jen skvělá zábava, taky pomohl našemu týmu spojit se, zapojit strategické myšlení a zlepšit své dovednosti ve vytváření sítí.

Avis

Vyžádejte si cenu