Trust or Bust

Obchodní hra na téma letiště

1 - 3 hodin
Uvnitř
Konkurenční
8 - Neomezené

O

Program Trust or Bust je strhující aktivita, která se odehrává v celním prostoru mezinárodního letiště včetně celních úředníků, přilétávajících cestujících a pašovaného zboží (DVD, peníze apod.).

Účastníci absolvují sérii zážitkových aktivit, při kterých zjistí význam výrazů obličeje, jazyka těla, přiměřenost řeči a prvního dojmu ve vztahu k důvěře a podvádění.

Tyto dovednosti pak projdou zkouškou, když týmy převezmou role přijíždějících cestujících nebo celních úředníků, kteří mají za úkol odhalit pašované zboží.

Následuje rozprava o hře, jejíž průběh je převeden do kontextu skutečné firmy.

Proč Trust or Bust?

Schopnost poznat pravdu a podvod vám umožňuje budovat lepší obchodní vztahy založené na důvěře v ostatní. Pomáhá při jakémkoli rozhodování, které se týká i dalších lidí, a zajišťuje konkurenční výhodu.

Tato dobře promyšlená simulace obchodních situací umožňuje lidem lépe porozumět důvěře, která je základem sociální odpovědnosti.

Pomozte svým lidem k lepší komunikaci s programem Trust or Bust!

Výsledky učení

Naučte svůj tým technikám a dovednostem nezbytným k rozpoznání pravdy, navození vztahu důvěry a flexibilní komunikaci. Nejde rozhodně o žádnou nudnou přednášku! Program Trust or Bust je praktická aktivita v zábavném kontextu. Je to unikátní program plný poučení, který pomáhá k budování důvěry a produktivnějších obchodních vztahů.

Vyžádejte si cenu