Mark Davenport

Mark Davenport

Vedoucí oddělení podnikového rozvoje

LinkedIN

Identifikace nových perspektivních partnerů a zařízení jejich zapojení do sítě Catalyst Global

Mark pracuje v team-buildingovém odvětví již více než 25 let a zůstává vášnivý a oddaný výhodám team-buildingu pro zapojení zaměstnanců a organizační úspěch.
Práce napříč všemi rolemi v odvětví team-buildingu mu umožnili přistoupit k jeho roli Vedoucího oddělení podnikového rozvoje s rozsáhlými zkušenostmi a znalostmi veškeré problematiky. Obzvlášť odpovídá za nové perspektivní partnery a zařizování jejich zapojení do sítě Catalyst Global. Jeho úspěchy zahrnují práci po boku Generálního ředitele Catalyst Global, Guy Bakera, pro vytvoření z Catalyst Global současného lídra na světovém team-buildingovém trhu s 30 držiteli licence ve 43 zemích.

Zaměřuje se na vývoj produktu, řízení a koordinaci všech R&D funkcí produktů pro zajištění toho, že produktová linie Catalyst Global bude i nadále nejsofistikovanější na trhu; dobře navržená a v souladu se současnými trendy a potřebami odvětví.

Specializace:

• Široké zkušenosti z první ruky a pochopení všech aspektů team-buildingového odvětví.

• Zájem a znalost obchodní psychologie a vědy lidského chování k dosažení efektivního a udržitelného výkonu jak jednotlivců, tak organizací.

• Složité plány obchodního rozvoje, navrhování a implementace procesů pro podporu růstu obchodu.

• Zařizování růstu byznysu spoluprací se zaměstnanci a partnery Catalyst Global.

• Budování a udržování kontaktů na vysoké úrovni se současnými a perspektivními partnery a dalšími obchodními partnery.

• Přivádění perspektivních partnerů (včetně identifikace nových partnerů a trhů, rozvoje přístupů k trhu, identifikaci perspektivních partnerů, přípravy žádosti atd).

• Identifikování potřeb trhu a navržení kreativních a inovativních team-buildingových řešení.

Articles by this Author