Orchestrate! Výroční prezentace

Publikováno 11. 5. 2010 autorem Mark Davenport

Náš partner, společnost Catalyst Teambuilding UK, se u příležitosti oslav této unikátní příležitosti rozhodla oslovit více než 130 zákazníků a zástupců, aby se zúčastnili programu Orchestrate!

Akce, na jejíž organizaci se podílel spolek Eventia (The Events Industry Association), se konala ve slavné Barbican Hall, tedy na domovské scéně londýnského symfonického orchestru. Účastníci konference mohli ten večer zažít unikátní program Orchestrate! z první ruky.

Tento unikátní program využívá symfonický orchestr jako metaforu pracoviště a nabídne běžným lidem skutečné hudební nástroje, dirigenta a speciálně složenou hudební skladbu.

Chci jen říct, že to včerejší představení v Barbican Hall bylo úžasné. Být na pódiu jako členka orchestru byl jedinečný zážitek. Já sama se hudbě věnuji, ale váš nápad shromáždit tak rozmanitou skupinu lidí prakticky bez zkušeností s hudbou a naučit je zahrát tu skladbu během tak neuvěřitelně krátké doby byl prostě fantastický. Při plánování dalších teambuildingových akcí pro BT budu určitě uvažovat o podobném programu.Judith Weekes, Business Support Manager, BT
Celý večer skončil jednoznačným úspěchem, kdy tým realizující program Orchestrate! prokázal, jak mocný nástroj to je, když jde o to zapojit účastníky do dění a oživit ve firmě její vlastní hodnoty.Izania Downie, výkonná ředitelka, Eventia
Všechny případové studie